Содержание номера #268

Муколитики от компании «Гексал АГ»

Наиболее распространенными препаратами группы муколитиков, применяемыми при лечении бронхита, являются ацетилцистеин и амброксол. Немецкая фармацевтическая компания «Гексал АГ» производит эти пре-параты под торговыми названиями АЦЦ и АМБРОГЕКСАЛ. Все лекарственные формы — АЦЦ 100, АЦЦ 200, АЦЦ ГОРЯЧИЙ НАПИТОК и АЦЦ ЛОНГ обладают приятным запахом и вкусом, легко растворяются в воде, что немаловажно для препарата, применяемого в педиатрии. «Гексал АГ» выпускает АМБРОГЕКСАЛ в форме сиропа во флаконах по 100 и 250 мл. Компания предлагает для взрослых наиболее удобную для применения форму выпуска АМБРОГЕКСАЛА — 250 мл (3 мг в 1 мл) сиропа достаточно для лечения в течение 7–8 дней, для детей компания предлагает АМБРОГЕКСАЛ во флаконах емкостью 100 мл.

ДОКТОР МОМ® — рослинний сироп від кашлю у лікуванні неспецифічних захворювань органів дихання у дітей

У березні-квітні 2000 року в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології АМН України було проведено обмежене клінічне дослідження для підтвердження ефективності і безпеки препарату ДОКТОР МОМ рослинний сироп від кашлю виробництва фірми «Юнік Фармасьютікал Лабораторіз» (Індія) у лікуванні дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання, які супроводжуються стійким кашлем, результати якого викладені в публікації.

ІМУНОГЛОБУЛІН АНТИЦИТОМЕГАЛОВІРУСНИЙ ЛЮДИНИ РІДКИЙ — перший вітчизняний імунобіологічний препарат для лікування цитомегаловірусної інфекції

Препарат показаний для застосування при лікуванні гострої цитомегаловірусної інфекції, а також для підвищення неспецифічної резистентності організму в період реконвалесценції після гострих інфекцій із затяжним перебігом та для профілактики цитомегалові-русної інфекції при трансплантації органів і тканин. ІМУНОГЛОБУЛІН АНТИЦИТОМЕГАЛОВІРУСНИЙ ЛЮДИНИ РІДКИЙ випускається у формі розчину для ін’єкцій в ампулах по 1,5 мл (1 доза), 10 ампул в упаковці. Виробник — Київське державне підприємство по виробництву бактерійних препаратів «Біофарма».

«Партизаны» бронхиальной астмы.В Украине выявляют только 1 из 10 больных с этой патологией, а адекватное лечение получает 1 из 150

23 ноября 2000 г. в Реабилитационном центре для ликвидаторов аварии на ЧАЭС в пгт Капитановка (Киев-ская область) состоялась научно-практическая конференция на тему «Триединство в лечении бронхиальной астмы: пациент — лекарство — доставочное устройство». В конференции, проведенной Главным управлением здравоохранения Киевской городской госадминистрации и фармацевтической компанией «Галена А.С.», приняли участие около 200 пульмонологов из разных регионов Украины.

На запитання читача відповідає співробітник адвокатської фірми «Паритет»

? ЮРИДИЧЕСКАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ — Лікарня з 200-річною історією звернулася до відповідних владних органів з проханням внести до статуту лікарні положення про герб та прапор лікарні, проекти яких були розроблені з урахуванням вимог геральдики. Проте отримала відмову, підставою для якої є Указ Президента України від 18 травня 2000 р. «Про впорядкування геральдичної справи в Україні». Чи є […]

Успешная пересадка органов невозможна без эффективных лекарственных препаратов

Во второй половине ноября в Киеве в Институте хирургии и трансплантологии АМН Украины состоялось рабочее совещание ведущих специалистов, занимающихся трансплантацией (пересадкой органов). На совещании рассматривались вопросы развития этой отрасли медицины на ближайшие 3 года в Украине.

Щодо GMP (ЄС) в Україні

Мета проекту ТАСІS «Сприяння реструктуризації фармацевтичної промисловості України» — допомогти наблизити фармацевтичне виробництво до європейських стандартів. У рамках проекту було проведено аудит чотирьох українських фармацевтичних підприємств на їх відповідність стандартам GMP (ЄС) та визначено фінансові витрати і час, які необхідні для досягнення повної відповідності умов виробництва зазначеним стандартам, а також досліджено роботу двох дистриб’юторів з точки зору GDP.

Владислав Страшный: работать на благо Украины

Недавно Указом Президента Украины орденом «За заслуги» III степени был награжден глава представительства компании «Пфайзер» (США) в Украине Владислав Страшный. Эта награда стала высокой оценкой его деятельности как руководителя представительства и как активного общественного деятеля.

Проблема фальсифікованих i субстандартних ліків

Торгівля фальсифікованими ліками набула сьогодні міжнародних масштабів і має місце як у країнах, що розвиваються, так і в високорозвинених країнах. Відповідно до рекомендацій ВООЗ МОЗ України планує розробити стратегію боротьби із ввезенням та виробництвом фальсифікованих ліків, яка стане частиною національної системи забезпечення якості лікарських засобів.