Державна податкова служба перевірить 104 суб’єкти господарювання фармгалузі у 2025 р.

20 Червня 2025 10:27 Поділитися

Державна податкова служба (ДПС) України цьогоріч перевірить 104 суб’єкти господарювання фармацевтичної галузі. Обсяги їх доходів у 2024 р. становлять 287,5 млрд грн.

За інформацією ДПС України, наразі вже завершені 22 планові документальні перевірки суб’єктів. За їх результатами донараховано 234,1 млн грн податків та зменшені збитки, про які вони раніше заявили, на 153,4 млн грн.

«Ці фармацевтичні компанії включені до плану-графіка цьогорічних перевірок на підставі розрахованих ризиків щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства», — повідомили в ДПС України.

Загалом у межах формування плану-графіка до списку увійшли майже 3600 компаній, які, за аналітичними даними, мають підвищений ризик застосування різних схем та інструментів приховування доходів та ухилення від сплати податків.

Разом з тим ДПС України наголошує, що права сумлінних платників — під захистом. Такому бізнесу радять повноцінно готувати документи, що підтверджують достовірність задекларованих показників.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Додати свій

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті