Наказ МОЗ від 05.02.2007 р. № 55

29 Листопада 2011 4:16 Поділитися

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 05.02.2007 р. № 55

«Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 08.07.2004 р. № 349»

Відповідно до пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, що зачіпають права, свободи й законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 р. № 731, НАКАЗУЮ:

1. Викласти підпункт 3.9 пункту 3 Правил проведення утилізації та знищення неякісних лікарських засобів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 8 липня 2004 р. № 349, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 23 липня 2004 року за № 916/9515, у такій редакції:

«3.9. Лікарські засоби, що належать до отруйних речовин, у тому числі продукти біотехнології та біологічні агенти (вакцини, сироватки), антибіотики, знищуються у спеціально відведених місцях чи на об’єктах поводження з відходами за умови дотримання санітарних норм і наявності дозволу органів державної санітарно-епідеміологічної служби, а також з дозволу спеціально вповноважених на те органів виконавчої влади відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.95 № 440 «Про затвердження Порядку одержання дозволу на виробництво, зберігання, транспортування, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів» (зі змінами) та згідно з цими Правилами».

2. Державній службі лікарських засобів і виробів медичного призначення забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію наказу в Міністерстві юстиції України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров’я України Ю.О. Гайдаєва.

Міністр Ю.В. Поляченко
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті