Витяг із Закону України від 8 липня 2011 р. № 3677-VI

03 Січня 2012 4:57 Поділитися

ЗАКОН УКРАЇНИ

від 8 липня 2011 р. № 3677-VI

«Про рибне господарство, промислове рибальство
та охорону водних біоресурсів»

Витяг

Розділ XV

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Доповнити Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затверджений Законом України від 19 травня 2011 року «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», пунктами 136-143 такого змісту:

  «Назва документа дозвільного характеру Законодавчий акт України
136. Акт технічного огляду суден, що не підлягають нагляду класифікаційного товариства Закон України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»
137.

 

Свідоцтво про відповідність компанії та суден вимогам Міжнародного кодексу з управління безпечною експлуатацією суден і попередженням забруднення 1993 року Закон України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»
138. Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) Закон України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»
139. Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України Закон України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»
140. Форма реєстрації уловів (реекспорту) антарктичного та патагонського іклачів Закон України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»
141. Сертифікати на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зразків осетрових риб і виробленої з них продукції, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення Закон України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»
142. Підтвердження законності вилучення водних біоресурсів з середовища їх існування та переробки продуктів лову Закон України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»
143. Дозвіл на імпорт в Україну водних біоресурсів, продуктів харчування та переробки з них за кількістю та видовим складом Закон України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»

3. Кабінету Міністрів України протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом:

  • підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом;
  • забезпечити приведення своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
  • забезпечити прийняття нормативно-правових актів, передбачених цим Законом;
  • забезпечити перегляд та скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.
Президент України В. Янукович
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті