Постанова КМУ від 29 листопада 2000 р. № 1755

17 Січня 2012 10:44 Поділитися

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 листопада 2000 р. № 1755

Про термін строк дії ліцензії на провадження певних

видів господарської діяльності, розміри і порядок

зарахування плати за її видачу

Відповідно до частини четвертої статті 14 та частини першої статті 15 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що термін дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності (крім видів господарської діяльності, зазначених у пунктах 2, 3 і, 4 цієї постанови) становить 3 роки 5 років, а плата за її видачу справляється у розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у розмірі однієї мінімальної заробітної плати, якщо органом ліцензування є центральний орган виконавчої влади, або 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у розмірі 0,5 мінімальної заробітної плати, якщо органом ліцензування є місцевий орган виконавчої влади Установити, що термін дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності є необмеженим, крім видів господарської діяльності, зазначених в абзаці другому п. 1–1 та п. 3 і 4 цієї постанови. Установити, що строк дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, визначених частиною третьою статті 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», є необмеженим, крім видів господарської діяльності, зазначених в абзаці другому пункту 1-1 та пункті 3 цієї постанови.

1–1. Установити, що:

  • термін дії ліцензії на провадження видів господарської діяльності, визначених п. 3–5, 15, 17–20 21 і 39 і 732, 3, 11, 13-17, 26 і 42 частини третьої ст. 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», становить п’ять років;
  • плата за отримання ліцензії на провадження видів господарської діяльності становить одну мінімальну заробітну плату (крім п. 4 цієї постанови) виходячи з її розміру, що діє на дату прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, крім плати, розмір якої встановлений законами.

2. Установити, що термін дії ліцензії на провадження діяльності з надання послуг радіозв’язку (з використанням радіочастот) становить 10 років, з надання послуг телефонного зв’язку (крім відомчих об’єктів) – 15 років, з технічного обслуговування мереж теле-, радіо- і проводового мовлення в межах промислової експлуатації – 5 років, а плата за її видачу в межах території Автономної Республіки Крим, однієї області, мм. Києва і Севастополя справляється у розмірі згідно з додатком 1.

3. Установити, що термін дії ліцензій на провадження діяльності з випуску та проведення лотерей, які видаються Міністерством фінансів в процесі переоформлення реєстраційних свідоцтв відповідно до прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою запровадження контролю за здійсненням лотерейної діяльності», становить 12 років.

3 4. Установити, що термін дії ліцензії на провадження діяльності з виробництва спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, оптової торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями та з виробництва тютюнових виробів, оптової, роздрібної торгівлі тютюновими виробами становить 3 роки, а плата за її видачу справляється у розмірі згідно з додатком 2 4. Установити, що термін дії ліцензії на виготовлення парфумерно-косметичної продукції з використанням спирту етилового становить 3 роки п’ять років, а плата за її видачу справляється у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 20 мінімальних заробітних плат.

45. Установити, що плата, яка вноситься суб’єктом господарювання за  видачу та переоформлення ліцензії, а також за видачу копії та дубліката ліцензії, зараховується до Державного бюджету України і вноситься на рахунки територіального органу Державного казначейства № 3510 в установах Національного банку та № 2510 в установах комерційних банків (код бюджетної класифікації за доходами 14060200, символ звітності банку 069) Установити, що плата, яка вноситься суб’єктом господарювання за видачу та переоформлення ліцензії, видачу дубліката замість втраченої або пошкодженої ліцензії та копії ліцензії, зараховується до відповідного бюджету і вноситься на рахунки територіального органу Державної казначейської служби за відповідним кодом бюджетної класифікації.

5-1. Установити, що плата за видачу ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності справляється виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, що діє на момент видачі ліцензії.

56. Визнати такими,  що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

Прем’єр-міністр України В. Ющенко

Додаток 1
до постанови Кабінету Міністрів України
від 29 листопада 2000 р. № 1755

РОЗМІР
плати за видачу ліцензій на провадження діяльності з надання послуг радіозв’язку (з використанням радіочастот), телефонного зв’язку (крім відомчих об’єктів), з технічного обслуговування мереж теле-, радіо- і проводового мовлення в межах промислової  експлуатації

Вид діяльності Розмір плати, неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Надання послуг радіозв’язку (з використанням радіочастот) 200
Надання послуг телефонного зв’язку (крім
відомчих об’єктів):

міжнародного (видається тільки на діяльність
на території України)
529 000
міжміського 20 000
стільникового 20 000
місцевого:
з ємністю мережі до 1000 номерів 60
з ємністю мережі понад 1000 номерів 200
у сільській місцевості 20
аудіотекс 200
Технічне обслуговування мереж теле-, радіо-
і проводового мовлення в межах промислової
експлуатації:
мереж телемовлення 60
мереж радіомовлення 60
мереж проводового мовлення 20

Додаток 2
до постанови Кабінету Міністрів України
від 29 листопада 2000 р. № 1755

РОЗМІР
плати за видачу ліцензії на провадження діяльності
з виробництва спирту етилового, коньячного і плодового,
алкогольних напоїв, оптової торгівлі спиртом етиловим,
коньячним і плодовим, оптової, роздрібної торгівлі
алкогольними напоями та з виробництва тютюнових
виробів, оптової, роздрібної торгівлі тютюновими
виробами

Вид діяльності Розмір плати, неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Виробництво спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв 1500
Виробництво спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних    напоїв підприємствами первинного виноробства, які виготовляють виноградні і плодово-ягідні виноматеріали і спирт-сирець з їх відходів, із середньорічними обсягами переробки сировини до 1 тис. тонн 360
Оптова торгівля спиртом етиловим, коньячним і плодовим 15000
Оптова торгівля алкогольними напоями 300
Роздрібна торгівля алкогольними напоями 300
Виробництво тютюнових виробів 900
Оптова торгівля тютюновими виробами 300
Роздрібна торгівля тютюновими виробами 150

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 листопада 2000 р. № 1755

ПЕРЕЛІК

постанов Кабінету Міністрів України, які втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 4 січня 1999 р. № 6 «Про розміри та порядок зарахування плати за видачу та переоформлення ліцензій на провадження певних видів підприємницької діяльності».

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 31 березня 1999 р. № 496 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 січня  1999 р. № 6».

3. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1999 р. № 592 «Про внесення доповнень до деяких постанов Кабінету Міністрів України у зв’язку із запровадженням ліцензування діяльності з  виготовлення та реалізації вибухових речовин».

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 10 травня 1999 р. № 780 «Про внесення змін і доповнень до розмірів плати за видачу та переоформлення ліцензій на провадження певних видів підприємницької діяльності».

5. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 1999 р. № 1910 «Про внесення доповнень до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань ліцензування підприємницької діяльності».

6. Постанова Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 1999 р. № 1986 «Про внесення змін до розмірів плати за видачу та переоформлення ліцензій на провадження певних видів підприємницької діяльності».

7. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2000 р. № 1212 «Про внесення доповнень до деяких постанов Кабінету Міністрів  України».

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*