Постанова КМУ від 22 лютого 2012 р. № 145

13 Березня 2012 3:43 Поділитися

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 лютого 2012 р. № 145

Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112, що додається.

2. Внести до пункту 10 додатка 2 до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2010 р. № 357, зміну, що додається.

Прем’єр-міністр України М. Азаров

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 лютого 2012 р. № 145

ПОРЯДОК
використання у 2012 році коштів, передбачених у державному 
бюджеті для створення та впровадження системи екстреної 
допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2012 році коштів, передбачених МНС у державному бюджеті за програмою «Створення та впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112» (далі — бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МНС.

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є головні управління (управління) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі.

3. Бюджетні кошти використовуються з метою створення базових складових системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112 на засадах застосування новітніх інформаційно-телекомунікаційних технологій, що дасть змогу забезпечити створення технічних умов для впровадження та функціонування зазначеної системи.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення заходу, визначеного пунктом 10 додатка 2 до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2010 р. № 357, за такими напрямами: 

  • створення та впровадження технологічного центру (основного і резервного), навчального центру, резервного регіонального центру, відомчої телекомунікаційної мережі, резервної телекомунікаційної системи, системи прив’язки регіональних центрів до вузлів спеціальних служб та каналів взаємодії з іншими відомствами, системи централізованого пожежного та техногенного спостереження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112;
  • створення та впровадження регіональних центрів системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112;
  • проведення будівельно-ремонтних робіт із забезпечення функціонування об’єктів інфраструктури, утримання виробничих площ об’єктів інфраструктури системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.

5. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

7. Замовлення на проведення наукових досліджень і розробок, проектних та конструкторських робіт за рахунок коштів державного бюджету здійснюється відповідно до Порядку формування і виконання замовлення на проведення фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та виконання науково-технічних (експериментальних) розробок за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1084.

8. Складення і подання бюджетної та фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 лютого 2012 р. № 145

ЗМІНА,

що вноситься до пункту 10 додатка 2 до Державної цільової  програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини  чемпіонату Європи 2012 року з футболу 

Позицію «створення та впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112» викласти у такій редакції:

«Найменування заходу Головний розпорядник бюджетних коштів, інвестор Джерела фінансування Прогнозні обсяги фінансування, млн. гривень
усього за роками
2008 2009 2010 2011 2012

створення та впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112

МНС державні кошти 453,39   1,33     452,06
  місцеві бюджети 21,1       16,1 5».


Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті