Панацея-2002

Визначено номінантів рейтингу.

23 липня 2002 р. на підставі узагальнення пропозицій експертів, які надійшли практично з усіх регіонів країни, рейтингова комісія Фармацевтичної асоціації України визначила по 4 претенденти на перемогу в кожній із 20 номінацій ІІІ Національного рейтингу працівників фармацевтичної галузі “Панацея-2002

Під час визначення переможців рейтингова комісія прагнула охопити всі ланки забезпечення населення лікарськими засобами. В кожній номінації перевагу надавали колективам виробників, дистрибуторів, іноземних фармацевтичних фірм, а не фізичним особам. Номінанти наведені в алфавітному порядку.

1. За впровадження сучасних технологій у виробництво

  • НВЦ “Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод”

  • ЗАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”

  • Компанія “Стиролбіофарм” ВАТ “Концерн “Стирол”

  • ВАТ “Фармак”

2. Найкращий партнер МОЗ України

  • Представництво компанії “ГлаксоСмітКляйн”
  • ЗАТ “Індар”
  • ВАТ “Київмедпрепарат”
  • Фармацевтична асоціація України

3. За найкращий рівень сервісу в дистрибуції

  • АТЗТ “Альба Україна”

  • ТОВ “ВВС-ЛТД”

  • ТОВ “Медфарком”

  • ТОВ “Фалбі”

4. Найкращий керівник у галузі виробництва

  • Виноградов В’ячеслав Васильович, генеральний директор ВАТ “Київмедпрепарат”
  • Жебровська Філя Іванівна, генеральний директор ВАТ “Фармак”
  • Печаєв Валерій Костянтинович, генеральний директор АТ “Лекхім”
  • Тимченко Микола Михайлович, директор дочірнього підприємства ДП ДЗ ДНЦЛЗ ДАК “Укрмедпром”

5. За просування сучасних лікарських засобів на ринку України

  • Представництво компанії “Авентіс Фарма”
  • Представництво компанії “Новартіс”
  • Представництво компанії “Пфайзер”
  • Представництво компанії “Серв’є Інтернасьональ”

6. Найкраща мережа аптек

  • ТОВ “Седа-Фарм Аптека 7 х 7”
  • ТОВ “Фалбі”
  • Київське міське об’єднання “Фармація”
  • Луганське обласне комунальне виробниче підприємство “Фармація”

7. За глобальність програм розвитку

  • НВЦ “Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод”
  • ЗАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”
  • Компанія “Стиролбіофарм” ВАТ “Концерн “Стирол”
  • ВАТ “Фармак”

8. За соціальну спрямованість діяльності

  • ЗАТ “Ганза”
  • Представництво компанії “Гексал АГ”
  • Представництво компанії “Ново Нордіск”
  • Представництво компанії “Ріхтер Гедеон Rt.”

9. За новітні технології в дистрибуції

  • ТОВ “ВВС-ЛТД”
  • СП “Оптіма-Фарм”
  • ТОВ “Фармако”
  • ТОВ “ФРА-М”

10. Людина року

  • Варченко Віталій Григорович, перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів
  • Спіженко Юрій Прокопович, голова Фармацевтичної асоціації України
  • Стефанов Олександр Вікторович, директор Державного фармакологічного центру, директор Інституту фармакології і токсикології
  • Сятиня Михайло Лукич, народний депутат України

11. За ефективну стратегію промоції і маркетингу

  • Представництво компанії “Гексал АГ”

  • Представництво компанії “ГлаксоСмітКляйн”

  • ВАТ “Київмедпрепарат”

  • ТОВ “Медфарком”

12. За збереження та розвиток традицій

  • ТОВ “Аптека Гаєвського”
  • АТ “Галичфарм”
  • ВАТ “Фармак”
  • Луганське обласне комунальне виробниче підприємство “Фармація”

13. За досягнення в профілактичній медицині

  • Представництво компанії “Авентiс Фарма”
  • ЗАТ “Біолік” (Харків)
  • Представництво компанії “ГлаксоСмітКляйн”
  • Представництво компанії “Мерк Шарп і Доум”

14. За промоцію лікарських засобів, вироблених за сучасними технологіями

  • Представництво компанії “Гексал АГ”
  • Представництво компанії “KPKA”
  • Представництво компанії “Пфайзер”
  • Компанія “Стиролбiофарм” ВАТ “Концерн “Стирол”

15. Найкращий керівник у галузі забезпечення

  • Гудзенко Олександр Павлович, генеральний директор Луганського обласного комунального виробничого підприємства “Фармація”
  • Кіцкай Ігор Володимирович, генеральний директор ТОВ “ВВС-ЛТД”
  • Пасічник Михайло Францович, президент ТОВ “Фалбі”
  • Руденко Володимир Васильович, голова Київського міського об’єднання “Фармація”

16. Найкраща аптека

  • Аптека № 1, м. Київ
  • ТОВ “Аптека Гаєвського”
  • Аптека ЗАТ “Ганза”
  • Аптека ТОВ “Ремеді РК”, Тернопіль

17. Найкращий науковець

  • Георгієвський Віктор Петрович, директор ДНЦЛ
  • Гризодуб Олександр Іванович, заступник голови Державного підприємства “Науково-експертний фармакопейний центр”
  • Стефанов Олександр Вікторович, директор Державного фармакологічного центру, директор Інституту фармакології і токсикології
  • Черних Валентин Петрович, ректор Національної фармацевтичної академії України

18. За промоцію високоякісних лікарських засобів на рослинній основі

  • Представництво компанії “ЛЕК”
  • ТОВ “Натурпродукт-Вега”
  • Німецький гомеопатичний союз
  • Компанія “Хеель”

19. За найкращу роботу медичних представників

  • Представництво компанії “Aвентіс Фарма”
  • Представництво компанії “Берлін-Хемі (Менаріні Груп)”
  • Представництво компанії “Ріхтер Гедеон Rt.”
  • Представництво компанії “Солвей Фарма”

20. Найкраще спеціалізоване видання

  • “Аптека Галицька”
  • “Вісник фармакології та фармації”
  • “Еженедельник АПТЕКА”
  • “Провизор”

Під час святкування Дня фармацевтичного працівника 14 вересня 2002 р. у Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України (колишній Жовтневий палац) відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців, на якій ми дізнаємося, хто з 4 претендентів у кожній номінації буде удостоєний головної відзнаки рейтингу — бронзового скульптурного зображення богині Панацеї

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті

p_350_29_290702_panac.gif (5065 bytes)