Наказ МОЗ України від 29.12.2003 р. № 623

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29.12.2003 р. № 623

Про передачу функцій з управління державними підприємствами МОЗ Державній службі лікарських засобів і виробів медичного призначення

Відповідно до пункту 3 Типового положення про урядовий орган державного управління, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2000 № 386, Положення про Державну службу лікарських засобів і виробів медичного призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.06.2003 № 789 та з метою забезпечення виконання Державною службою покладених на неї державних завдань і функцій

НАКАЗУЮ:

1. Передати Державній службі лікарських засобів і виробів медичного призначення функції з управління майном таких державних підприємств:

  • ДП «Курси підвищення кваліфікації працівників медичної промисловості» (м. Київ, проспект Возз’єднання, 7а);
  • ДП «Центр імунобіологічних препаратів» (м. Київ, вул. Амосова, 5);
  • ДП «Український науково-дослідний центр фармації» (м. Київ, вул. Комінтерна, 16);

2. Керівникам державних підприємств Абдуліну Ю.М., Сельніковій О.П., Соболевському В.В. у місячний термін здійснити необхідні організаційні заходи щодо проведення державної реєстрації змін до Статуту зазначених підприємств.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра — голову Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення Пасічника М.Ф.

В.о. Міністра В.В. Загородній

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті