Запроваджено спеціальне позначення лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, що закуповуються за рахунок бюджетних коштів

09 Серпня 2012 7:16 Поділитися

На виконання пункту 8 Протоколу наради від 20 березня 2012 р. «Про подальший розвиток системи охорони здоров’я» під головуванням Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. розроблено та прийнято наказ МОЗ України від 16.07.2012 р. № 534 «Про запровадження спеціального позначення лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, що закуповуються за рахунок бюджетних коштів». Згідно з документом  уповноважені особи лікувально-профілактичних закладів державної та комунальної форм власності при отриманні лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, що закуповуються за рахунок бюджетних коштів, зобов’язані наносити на їх упаковку спеціальне позначення. Таким позначенням є штамп червоного кольору з написом «Бюджетна закупівля», який наноситься на зовнішню (вторинну) упаковку лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, що закуповуються за рахунок бюджетних коштів. У разі відсутності вторинної упаковки за можливості штамп наноситься на первинну упаковку.

Крім того, згідно з наказом наказ Міністерства охорони здоров’я України від 28 вересня 2010 року № 822 «Про запровадження у Донецькій, Львівській областях та м. Києві пілотного проекту щодо спеціального позначення лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, що закуповуються за рахунок бюджетних коштів» визнається таким, що втратив чинність.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Жора 10.08.2012 5:19
Поздно спохватились :)))

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті