Оприлюднено проект Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення

25 Вересня 2012 11:19 Поділитися

На громадське обговорення винесено проект наказу МОЗ «Про затвердження Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін та форм заяв про декларування зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб та виріб медичного призначення» (далі – проект). 

Нагадаємо, що у вересні МОЗ вже оприлюднювало проект наказу МОЗ України «Про затвердження Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін, та форм заяв про реєстрацію оптово-відпускної ціни на лікарський засіб та виріб медичного призначення».

Новий проект розроблено відповідно до підпункту 1 пункту 3 та пункту 6 Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, затвердженого постановою КМУ від 13.08.2012 № 794, на відміну від попереднього, який було розроблено на виконання підпункту 1 пункту 3 та пункту 7 постанови КМУ від 08.08.2011 № 932 «Про удосконалення державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів».

Нагадаємо, що згідно з постановою КМУ від 13.08.2012 р. № 794 постанову КМУ від 08.08.2011 р. № 932 визнано такою, що втратила чинність.

Як повідомляло наше видання, МОЗ раніше інформувало, що документи на декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення будуть прийматися після набуття чинності наказом МОЗ України від 07.09.2012 р. № 705 «Про затвердження Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін та форм заяв про декларування зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб та виріб медичного призначення».

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті