Аналіз регуляторного впливу проекту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 09.07.2003 р. № 313»

ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ
«Щотижневик АПТЕКА» для публічного обговорення пропонує проекти нормативно-правових актів. Ви маєте можливість взяти участь у відкритій дискусії на шпальтах газети. Пропозиції, зауваження та побажання надсилайте на адресу: 01001, Київ-1, а/с «В»-82, по факсу: (044) 569-44-60 та на e-mail: [email protected]

На публічне обговорення виноситься проект наказу Міністерства охорони здоров’я України “Про внесення змін до наказу МОЗ України від 09.07.2003 р. № 313”

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2005 р. № 379 “Про внесення зміни до пункту 44 переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності” скорочено кількість документів, які подаються суб’єктами господарської діяльності з метою отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Запропонований проект розроблено на виконання положень вказаної постанови Кабінету Міністрів України. Змінами, що пропонуються внести до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 09.07.2003 р. № 313 “Про затвердження форми відомостей суб’єкта господарської діяльності, що подаються для одержання ліцензії”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.10.2003 р. за № 968/8289, передбачено скасування форм відомостей про наявність матеріально-технічної бази, кваліфікації працівників тощо, які подавав суб’єкт господарювання з метою отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Пропозиції та зауваження просимо надсилати:

 – до Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення:
03115, м. Київ-115, просп. Перемоги, 120
[email protected]
[email protected]

 – до Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва:
01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11
[email protected]

Документ в форматі PDF

Для ознайомлення необхідно використовувати Adobe Acrobat Reader, який можна безкоштовно отримати на сервері Adobe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті