Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниПрипис від 04.07.2003 р. № 2322/07-08

Керівникам суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням і застосуванням лікарських засобів

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

ПРИПИС
від 04.07.2003 р. № 2322/07-08

На підставі ст. 15 Закону України «Про лікарські засоби», п. 3.1.1. «Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України», затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.01 за № 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції 28.12.01 за № 1091/6282, у зв’язку з невідповідністю вимогам АНД до реєстраційного посвідчення № П.07.01/02091 за показниками Маркування» (назва препарату українською мовою вказана як «Адельфан-Эзидрекс» замість «Адельфан-Езидрекс»; адреса виробника замість «Новартіс Ентерпрайзіс Пвт Лтд Гаджідхам, Індія» вказана як «Новартіс Ентерпрайзіс Прайвіт Лтд Ворлі Мумбай, Індія»), «Опис» (Таблетки сіруватого кольору).

Забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Адельфан®-Езидрекс®, таблетки № 250 серії 060402 D виробництва «Новартіс Ентерпрайзіс Прайвіт Лтд», Індія.

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, у десятиденний термін після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу Адельфан®-Езидрекс®, таблетки № 250 серії 060402 D виробництва «Новартіс Ентерпрайзіс Прайвіт Лтд», Індія.

При виявленні зразків цього лікарського засобу вжити заходів щодо вилучення його з обігу шляхом знищення або повернення постачальнику. Повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування. При наступних поставках лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню та застосуванню лікарського засобу, наведеного в приписі.

Контроль за виконанням припису здійснюють державні інспекції з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування.

Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Копія припису направлена:

ДП «Державний фармакологічний центр»

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В. Варченко

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті