На публічне обговорення виноситься проект наказу Міністерства охорони здоров’я України

ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ
«Щотижневик АПТЕКА» для публічного обговорення пропонує проекти нормативно-правових актів. Ви маєте можливість взяти участь у відкритій дискусії на шпальтах газети. Пропозиції, зауваження та побажання надсилайте на адресу: 01001, Київ-1, а/с «В»-82, по факсу: (044) 569-44-60 та на e-mail: nik@morion.kiev.ua


На публічне обговорення виноситься проект наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку погодження паспорта на відповідність аптечного закладу (структурного підрозділу) встановленим вимогам державними інспекціями з контролю якості лікарських засобів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі і територіальними закладами державної санітарно-епідеміологічної служби» (далі – Порядок).

Запропонований проект розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.2004 р. № 1570 «Про затвердження Правил торгівлі лікарськими засобами в аптечних закладах», відповідно до Положення про Державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.02.1998 р. № 179.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ України за адресами:
03115, м. Київ-115, просп. Перемоги, 120
officedi@i.kiev.ua
nescuba@liky.org.ua


Документ в форматі PDF

Для ознайомлення необхідно використовувати Adobe Acrobat Reader, який можна безкоштовно отримати на сервері Adobe.Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті