Закон України «Про внесення змін до митного тарифу України» № 2715-IV

Президент України підписав Закон України “Про внесення змін до Митного тарифу України” № 2715 IV, прийнятий Верховною Радою України 23 червня 2005 р. (www.rada.gov.ua). Закон передбачає значне зменшення ставок ввізного мита на практично увесь перелік продукції, що завозиться до України. Це означає, що з 17 серпня – моменту вступу Закону в дію – ставка ввізного мита становитиме “0” для всіх без винятку товарів Групи 30 “Фармацевтична продукція”. Для виробів медичного призна-чення, які входять до інших товарних груп за УКТЗЕД, ставки ввізного мита також значно зменшені.
Який вплив матимуть нові правила на вітчизняний фармацевтичний ринок у найближчій перспективі та які наслідки можна очікувати в майбутньому? Вважаємо, що ці запитання можуть стати початком для обговорення, до якого пропонуємо приєднатися нашим читачам. Відгуки надсилайте за адресою: 01001, Київ-1, а/с “В”-82, тел./факс: (044) 585-97-10


Документ в форматі PDF

Для ознайомлення необхідно використовувати Adobe Acrobat Reader, який можна безкоштовно отримати на сервері Adobe.Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті