Припис від 06.07.2006 р. № 2706/07-09

У відповідності до ст. 15, ст. 21 Закону України «Про лікарські засоби», п. 3.1.5. «Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України», затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.01 за № 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції України від 28.12.01 за № 1091/6282 зі змінами, які затверджені наказом МОЗ від 08.07.04 за № 348 та на підставі встановлення факту фальсифікації лікарського засобу РОЗЧИН АЛЬБУМІНУ ДОНОРСЬКОГО, розчин 10% по 100 мл серії 320904 з маркуванням виробника КЗОЗ «Донецька обласна станція переливання крові», Україна, (>згідно листа КЗОЗ «Донецька обласна станція переливання крові» наведена серія не виготовлялась), забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу РОЗЧИН АЛЬБУМІНУ ДОНОРСЬКОГО, розчин 10% по 100 мл серії 320904 з маркуванням виробника КЗОЗ «Донецька обласна станція переливання крові», Україна.

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу РОЗЧИН АЛЬБУМІНУ ДОНОРСЬКОГО, розчин 10% по 100 мл серії 320904 з маркуванням виробника КЗОЗ «Донецька обласна станція переливання крові», Україна, з вищезазначеними ознаками фальсифікації і вжити заходи щодо його вилучення з обігу шляхом знищення.

Повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування про вжиті заходи щодо виконання припису. При наступних поставках лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню, реалізації та застосуванню лікарського засобу, наведеного в приписі.

Контроль за виконанням припису здійснюють територіальні інспекції з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування.

Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства України.

Заступник Головного державного інспектора України
з контролю якості лікарських засобів
А.Д. Захараш

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті