Витяг із Закону України від 08.12.2015 р. № 867-VIII

10 Лютого 2016 4:47 Поділитися

ЗАКОН УКРАЇНИ

від 08.12.2015 р. № 867-VIII

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі

ВИТЯГ

11. Частину першу статті 37 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., № 41-42, ст. 2024) доповнити пунктом 7 такого змісту:

«7) обіг неперероблених харчових продуктів із свинини для споживання людиною без відповідних ветеринарних документів у разі підтвердження спалаху хвороб, що є небезпечними для здоров’я людей або тварин, за рішенням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів».

12. У частині першій статті 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (Відомості Верховної Ради України, 2015 р., № 23, ст. 158):

1) пункт 14 викласти в такій редакції:

«14) виробництво особливо небезпечних хімічних речовин, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, поводження з небезпечними відходами. Не підлягає ліцензуванню зберігання (накопичення) суб’єктом господарювання утворених ним небезпечних відходів, якщо протягом року з дня утворення небезпечні відходи передаються суб’єктам господарювання, що мають ліцензію на поводження з небезпечними відходами»;

2) у пункті 21 слова «риби, крім внутрішніх водойм та річок» замінити словами «водних біоресурсів за межами юрисдикції України».

Президент України П. Порошенко

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті