Пропонується відтермінувати скасування постанови КМУ № 1071 на місяць

27 Червня 2017 1:40 Поділитися

23 червня на сайті МОЗ України для громадського обговорення оприлюднено проект постанови КМУ, яким пропонується внести зміни до постанови КМУ від 25.03.2009 р. № 333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», а також у постанову КМУ від 16.03.2017 р. № 180. Нагадаємо, що постанова КМУ від 16.03.2017 р. № 180 передбачає скасування з 1 липня 2017 р.:

Змінами до постанови № 180 пропонується відтермінувати набуття нею чинності до 1 серпня 2017 р., і тим самим перенести скасування вищезазначених норм. Також передбачається відтермінувати до 1 січня 2018 р. введення в дію положення даної постанови, яким дозволяється замовникам за умови задоволення в повному обсязі потреби в лікарських засобах, зареєстрованих в Україні в установленому законом порядку та включених до Національного переліку, додатково закуповувати ліки, що не включені до  Національного переліку, але зареєстровані в Україні. Разом з тим, постанову № 333 пропонується доповнити новим положенням, яким дозволяється завершити процедури закупівлі лікарських засобів, розпочаті замовниками до 31 липня 2017 р. включно, відповідно до порядку та вимог, що діяли до зазначеної дати.

Окрім цього, проектом документа передбачене виправлення технічних помилок у тексті Національного переліку, перегляд форм випуску та сили дії деяких лікарських засобів з метою приведення у відповідність з постановою КМУ від 09.11.2016 р. № 863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів», якою затверджена урядова програма «Доступні ліки».

Зауважимо, 19 червня на громадське обговорення винесено проект наказу МОЗ України, яким пропонується затвердити Положення про застосування Національного переліку в закладах і установах охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті