Органи державного нагляду в цьому році провели близько 900 планових перевірок та стільки ж позапланових — ДРС

25 Січня 2019 3:08 Поділитися

Органи державного нагляду у цьому році провели близько 900 планових перевірок та стільки ж позапланових – ДРСДержавна регуляторна служба України (ДРС) із посиланням на дані порталу inspections.gov.ua повідомляє, що станом на 25 січня 2019 р. органами державного нагляду (контролю) проведено близько 893 планових перевірок та 896 — позапланових.

Найбільше планових перевірок провели Державна служба України з надзвичайних ситуацій — 338 та Державна служба України з питань праці — 216. Між тим Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів — 90, а Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками — 84.

Найбільше позапланових перевірок провели Державна служба України з питань праці — 306, Пенсійний фонд України — 248 та Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів — 210. Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками — 5.

Нагадаємо, раніше ми оприлюднювали позицію ДРС щодо наявності повноважень у органів державного нагляду (контролю) на проведення перевірок й права підприємців не допускати їх до проведення перевірок за відсутності затверджених уніфікованих форм актів, що складаються за результатами перевірок.

За матеріалами www.drs.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті