Мінекономрозвитку планує розмежувати медичні вироби та лікарські засоби під час державних закупівель

20 березня на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку) оприлюднено проект наказу Міністерства, яким вносяться зміни до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 р. № 454.

Зокрема, проектом акта пропонується встановити особливості визначення предмета закупівлі медичних виробів, а саме: визначення предмета таких закупівель за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках коду та назви медичного виробу відповідно до Національного класифікатора медичних виробів. Тим самим Міністерство планує під час закупівель розмежувати медичні вироби й лікарські засоби.

Як зазначається в супровідних документах до проекту, наявна класифікація в Єдиному закупівельному словнику не дозволяє однозначно ідентифікувати медичний виріб, що в результаті призводить до звуження кола потенційних учасників торгів, зниження рівня конкуренції та неефективного здійснення закупівель.

Однак введення при визначенні предмета закупівлі коду та назви з Національного класифікатора медичних виробів дозволить чітко ідентифікувати медичний виріб, що закуповується.

У разі прийняття документа він набуде чинності з дня його офіційного опублікування, однак перед цим законопроект ще має пройти процедуру державної реєстрації нормативно-правових актів у Міністерстві юстиції України.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Комментарии

Нет комментариев к этому материалу. Прокомментируйте первым

Добавить свой

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Другие статьи раздела


Последние новости и статьи