Зустрічайте Нурофєн® Інтенсив — сила двох молекул для боротьби з особливо сильним болем!

Біль був задуманий природою як дуже прогресивний механізм, покликаний вберегти нас від всіляких небезпек та сигналізувати про порушення функціонування нашого організму, щоб запобігти подальшому погіршенню стану здоров’я (Баринов А.Н., 2009). Втім цей корисний механізм недосконалий і ми змушені терпіти гострий біль — менструальний, головний, зубний, постопераційний. Звичайні засоби часто не допомагають при вираженому болю і ми змушені жменями ковтати різні таблетки, ризикуючи «змішати» коктейль із несумісних засобів та завдати шкоди своєму здоров’ю. Саме піклуючись про осіб, що страждають від гострого вираженого болю, компанія «Реккітт Бенкізер» — відомий європейський виробник лікарських засобів — створила Нурофєн ® Інтенсив.

До складу нового Нурофєн® Інтенсив входять ібупрофену 200 мг та парацетамолу 500 мг, дія яких відрізняється за місцем та механізмом. У Нурофєн® Інтенсив вони працюють синергічно, що забезпечує потужнішу знеболювальну та жарознижувальну дію, порівняно з такими при застосуванні кожної з речовин окремо.

Ібупрофен — добре відомий анальгетик із протизапальною та жарознижувальною дією, який уже понад 30 років широко використовується у світі. Він ефективно усуває головний, зубний біль та біль у спині, невралгію, допомагає при дисменореї, симптомах застуди та грипу. Механізм дії ібупрофену полягає в ефективному пригніченні синтезу простагландинів — медіаторів болю та запалення.

У свою чергу, анальгезивний ефект парацетамолу зумовлений його впливом на центральну нер­вову систему.

НУРОФЄН® Інтенсив чудово підходить для лікування болю, що вимагає сильнішого знеболення зі швидким початком клінічної дії. Даний препарат має доведену ефективність застосування безпосередньо комбінації ібупрофену та парацетамолу для допомоги при різних видах болю. Ефективність підтверджено багатьма дослідженнями на моделі гострого болю (післяопераційний зубний біль) та хронічного болю в колінному суглобі. Зокрема, дієвість цієї комбінації щодо зменшення вираженості гострого болю становить 93,2% та тривалого лікування хронічного болю — 60,2%.

Ібупрофен та парацетамол у складі Нурофєн® Інтенсив визначаються в плазмі крові вже через 5 хв після прийому. Це забезпечує Нурофєн® Інтенсив: швидкий початок дії з підтвердженим відчутним зменшенням вираженості болю, яке в середньому вже відмічається через 18,3 хв, а суттєве зменшення вираженості болю фіксується через 44,6 хв.

Слід підкреслити, що Нурофєн® Інтенсив розроблено із застосуванням технології, яка забезпечує одночасне вивільнення ібупрофену та парацетамолу таким чином, щоб потенціювати ефекти кожної з діючих речовин. Так, знеболювальний ефект Нурофєн® Інтенсив триває значно довше і становить більше 9 год!

Таким чином, завдяки високій ефективності та потужній знеболювальній дії тривалістю 9 год препарат Нурофєн® Інтенсив показаний при сильному болю різного походження, а саме болю у спині та м’язах, ревматичному болю, головному болю, навіть при мігрені, зубному та менструальному болю та ін.

НУРОФЄН® ІНТЕНСИВ: сила двох проти сильного болю!

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Нурофєн

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті