Як обрати справді якісні та надійні ін’єкційні шприци?

Лікарі часто працюють в умовах високої напруги, коли кожна секунда має значення, кожне рішення може коштувати життя. Кожен рух ретельно вивірений, відточений до міліметра — жодної зайвої миті на вітер… І тут голка зрадницьки спадає зі шприца, чи застряє поршень — всяке буває. Але так хочеться бути впевненим. Впевненим у лікарі, що надає допомогу, в ліках, що лікують, та в шприцах, що ці ліки доставляють пацієнту. Саме розуміючи величезне значення ін’єкційного шприца — одного з найбільш затребуваних медичних виробів, який є невід’ємною складовою багатьох життєво важливих медичних процедур, компанія UMEDO GROUP вирішила створити лінійку ін’єкційних шприців, керуючись найвищими світовими стандартами якості та глибоким розумінням потреб українських пацієнтів та медичних працівників. Про особливості виробництва та переваги своєї продукції кореспонденту редакції «Щотижневика АПТЕКА» розповів директор компанії Анатолій Корнієнко.
— Анатолію Петровичу, як з’явилася ідея будівництва заводу, що спеціалізується на виробництві ін’єкційних шприців?

— Наразі значна частина шприців для ін’єкцій на український фармацевтичний ринок надходить із-за кордону. Часто ця продукція дешевша за українські аналоги, натомість постає питання, чи виготовлена вона на найсучаснішому обладнанні та з урахуванням провідних світових стандартів із виробництва медичних виробів? До того ж покупець часто-густо не має вичерпної інформації щодо походження та якості сировини, з якої виготовляються шприци. Тож будівництво сучасного заводу, що спеціалізується на виробництві медичних виробів, саме в Україні покликане забезпечити вітчизняного споживача якісними ін’єкційними шприцами за доступною ціною, і до того ж сприяти розвитку економіки держави та підвищенню добробуту пересічного українця. Таким чином, після детального вивчення потреб сучасного українського ринку медичних виробів у декількох українських інвесторів викристалізувалася ідея створення такого заводу.

UMEDO GROUP — синонім високої якості

Наступним кроком стало прискіпливе ознайомлення з найкращим міжнародним досвідом у сфері виробництва ін’єкційних шприців. У ході вивчення передових світових практик стала зрозумілою необхідність залучення зарубіжних партнерів. З цією метою відвідувалися спеціалізовані виставки, на одній з яких ми знайшли нашого ключового партнера — компанію із Південної Кореї. Саме це партнерство і дало старт будівництву заводу в м. Макарів, що на Київщині. Ключовою особливістю заводу, що гарантує сучасність використаних технологій, є те, що навіть сам проєкт підприємства було повністю розроблено південно-корейськими спеціалістами, тоді як наші українські колеги провели роботи з «прив’язки» його до місцевих комунікацій.

Наразі завод є одним із найбільших підприємств у місті. Так, було створено більше 250 робочих місць. У нас задіяні тільки висококваліфіковані кадри. Ми регулярно проводимо навчання з підвищення кваліфікації наших працівників.

— Яке устаткування для цього використовується? Які основні види продукції виробляються на підприємстві?

Виробничі площі заводу становлять понад 12 тис м2. На території підприємства знаходиться комплекс інженерних мереж та споруд, які забезпечують повний виробничий цикл та безперебійне функціонування заводу. Підприємство оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням з автоматизованим процесом виробництва, контролю якості та пакування. Все устаткування на заводі виробництва відомих зарубіжних компаній, що відповідає стандарту CE (Conformité Européenne) та вимогам директив ЄС. Наразі виробничі потужності підприємства становлять понад 500 млн штук одноразових шприців на рік, що дозволяє повністю забезпечити потреби лікувальних установ країни в шприцах та скоротити залежність від імпорту. Але ми не плануємо на цьому зупинятися — в наших планах збільшення кількості виробничих ліній та розширення асортименту медичних виробів. Компанія Umedo Group пропонує широкий асортимент шприців, що задовольняє різноманітні ін’єкційні потреби та забезпечує гнучку цінову політику.

UMEDO GROUP — це новітні технології для комфортної та безпечної терапії
— Яким чином організоване виробництво? Як забезпечується належна якість медичних виробів?

— Необхідно підкреслити, що завод спроєктовано так, щоб забезпечити повний виробничий цикл: від отримання сировини, яка, до речі, поставляється напряму від нашого зарубіжного партнера із Південної Кореї, до виготовлення готової продукції. Виготовлення ін’єкційних шприців відбувається в системі чистих приміщень. Спецалісти відділу контролю якості та лабораторії підприємства здійснюють безперервний контроль відповідності продукції прийнятим стандартам якості на кожному з етапів виробництва. Слід зазначити, що система менеджменту якості підприємства відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 13485:2016.

Ключові переваги шприців від Umedo Group

— Які основні переваги шприців, що виробляє Umedo Group?

На заводі компанії Umedo Group використовується високоякісна сировина, що гарантує не тільки бездоганну якість, а й безпеку. Циліндр, поршень та канюля шприца виготовляються зі спеціального медичного поліпропілену високого рівня безпеки, що відповідає вимогам FDA і допущений до використання в медичних цілях Європейською (EP) та Американською Фармакопеєю (USP). Медичний поліпропілен нетоксичний та сумісний з лікарськими засобами. Процес виготовлення голок повністю автоматизований, вони також виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі. Голки мають потрійне загострення кінчика та спеціальне покриття з метою покращення їх введення та зменшення дискомфорту від ін’єкції. Герметичний гумовий ущільнювач із спеціального хімічно інертного матеріалу не містить латексу для запобігання розвитку алергічних реакцій, викликаних цим матеріалом. На циліндрі шприца чітко і точно нанесені поділки — градуйована шкала, стійка до стирання — це забезпечує точність дозування препарату. Голка та шприц мають типи з’єднання Луєр або Луєр Лок. Стерильні шприци упаковані у блістер з легко відшаровуваним медичним папером, покликаним гарантувати надійність упаковки та стерильність продукту. Голки заздалегідь надіто на шприци, що запобігає випадінню голки при розпакуванні шприца і втраті стерильності. У лінійці продуктів Umedo Group є шприци різних об’ємів та розмірів голок, які підбирають пацієнту індивідуально для комфортного і належного введення лікарського засобу. Наразі в лінійці підприємства 6 видів ін’єкційних шприців: 1 мл, 2 мл, 3 мл, 5 мл, 10 мл, 20 мл. Калібр голок варіює від 17G до 30G з великою кількістю варіантів щодо довжини.

Резюмуючи вищесказане, хотів би підкреслити, серія шприців UMEDO GROUP — це український продукт високої якості.

Наші ключові переваги:

  • нове сучасне обладнання;
  • інноваційні технології;
  • система управління якістю;
  • сировина високого рівня безпеки;
  • надійність та свобода вибору.

Детальніше з продук­цією компанії Umedo Group можна ознайомитися на сайті www.umedogroup.com.

— З ким співпрацює Umedo Group та яким чином аптеки можуть замовити Вашу продукцію?

Офіційним дистриб’ютором продукції компанії Umedo Group є компанія «Допомога-1», звернувшись до якої можна замовити нашу продукцію та отримати всю необхідну інформацію щодо ін’єкційних шприців Umedo Group. Детальніше про умови співпраці з компанією «Допомога-1» — на сайті www.dopomoga1.com.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»,
фото редакції та надані компанією Umedo Group
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті