До кінця 2020 р. МОЗ закупить 400 нових авто для екстреної медичної допомоги

13 Жовтня 2020 9:29 Поділитися

До кінця 2020 р. для служби екстреної медичної допомоги буде закуплено 400 нових авто. Інформацію про це розміщено на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

«Зараз триває процес закупівлі нових авто для екстреної медичної допомоги. Це близько 400 машин, які буде розподілено між регіонами», — зазначив Максим Степанов, очільник МОЗ.

Міністр також запевнив, що з самого початку епідемії коронавірусу в Україні, було чітко визначено кількість бригад екстреної допомоги, які виїжджають винятково в разі COVID-19. «Такий поділ зберігається і сьогодні, водночас кількість бригад постійно збільшується. Це правильно, адже авто, які виділені спеціально для COVID-19, ретельно обробляються після кожного виклику», — зауважив він. Також МОЗ порахувало, що кількість викликів екстреної медичної допомоги в Україні за останній місяць збільшилась на 10%.

Окрім того, ще в проєкті бюджету на 2021 р. передбачено 922 млн грн на придбання машин екстреної медичної допомоги та обладнання для навчально-тренувальних відділень центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Наразі потреба галузі в нових автомобілях становить близько 1800 одиниць. Повністю замінити автопарк екстреної медичної допомоги планується протягом найближчих років.

За матеріалами moz.gov.ua

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті