Доступні ліки–2021: НСЗУ оприлюднила оголошення про формування Реєстру ліків, які підлягають реімбурсації

11 січня Національна служба України (НСЗУ) оприлюднила оголошення про формування пропозицій щодо включення торговельних назв лікарських засобів до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації (далі — Реєстр), у зв’язку з прийняттям МОЗ наказу від 06.01.2021 р. № 7 «Про затвердження Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 04 січня 2021 р.».

Для формування пропозицій щодо включення торговельних назв лікарських засобів до Реєстру ліків НСЗУ приймає від власників реєстраційних посвідчень на лікарські засоби або їх уповноважених представників (далі — Заявник):

  • заяву про включення торговельної назви лікарського засобу до Реєстру (далі — Заява), складену за формою, наведеною в додатку 1 до Оголошення;
  • засвідчену в установленому законодавством порядку копію довіреності, виданої власником реєстраційного посвідчення на лікарський засіб, яка підтверджує повноваження Заявника подавати до НСЗУ інформацію, зазначену в Заяві (за необхідності);
  • зобов’язання здійснювати постачання лікарського засобу в Україні протягом заявленого строку за ціною, зазначеною в Реєстрі, складене за формою, наведеною в додатку 2 до Оголошення;
  • зобов’язання забезпечити безперебійну наявність лікарського засобу на території України протягом строку дії Реєстру, складене за формою, наведеною в додатку 2 до Оголошення.

Зазначені документи подаються в електронній формі на адресу електронної пошти [email protected]. Документи, складені іноземною мовою, слід подавати разом із їх перекладом українською мовою, засвідченим у встановленому порядку.

На всі електронні документи, що подаються до НСЗУ, накладається кваліфікований електронний підпис керівника юридичної особи — Заявника (у разі подання Заяви уповноваженим представником накладається його кваліфікований електронний підпис).

Прийом Заяви та необхідних документів здійснюється з 12 січня 2021 р. до 18:00 19 січня 2021 р. Заяви та документи, подані після закінчення кінцевого терміну, не розглядатимуться.

НСЗУ рекомендує подавати заяви та необхідні документи не пізніше 18 січня 2021 р. з метою забезпечення можливості Заявникам вчасно виправити помилки у поданих Заяві та документах. Заявник, який бажає надати додаткову інформацію до НСЗУ, може додати її в електронному вигляді до Заяви.

З будь-яких питань, що виникають під час подання документів до НСЗУ, слід звертатися:

  • на адресу електронної пошти: [email protected];
  • за контактними номерами телефону НСЗУ: +38 (093) 044-91-64 або (097) 108-38-48.

НСЗУ звертає увагу, що, як і раніше, Реєстр оновлюватиметься повністю. Тому власникам реєстраційних посвідчень на лікарські засоби (або їх уповноваженим представникам), що включені до поточної редакції Реєстру, для включення торговельних назв цих лікарських засобів до нової редакції необхідно подати до НСЗУ нову Заяву та відповідні документи згідно із встановленою процедурою.

За матеріалами nszu.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Ольга 29.01.2022 4:13
Где найти список препоратов по программе Доступні ліки при розладах психікі?

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті