Указ Президента України від 22.01.2021 р. № 24/2021

25 Січня 2021 12:54 Поділитися

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
від 22.01.2021 р. № 24/2021

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

АНТИПКІНА Юрія Геннадійовича — директора державної установи «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені О.М. Лук’янової Національної академії медичних наук України», академіка НАМН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

КОСЕНКА Івана Семеновича — директора національного дендрологічного парку «Софіївка» Національної академії наук України, Черкаська область

МУШИНКУ Миколу — голову Наукового товариства Т.Г.Шевченка в Словацькій Республіці

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ЗАГОРОДНЬОГО Анатолія Глібовича — президента Національної академії наук України, директора Інституту теоретичної фізики імені М. М. Боголюбова Національної академії наук України, академіка НАН України

ПІВНЯКА Геннадія Григоровича — ректора Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»

РУВІНА Олександра Григоровича — директора Київського нау­ково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БАХМАЧА Євгенія Степановича — голову наглядової ради акціонерного товариства «Науково-виробниче підприємство «Радій», м. Кропивницький

ГРИГОРЕНКА Василя Васильовича — першого заступника голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

СОРОЧИКА Юрія Юрійовича — керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БЕЦАЛУ Василя Михайловича — машиніста виробничого структурного підрозділу «Івано-Франківське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд»

ГАНІТКЕВИЧА Ярослава Володимировича — вченого-медика, дійсного члена Наукового товариства імені Шевченка, м. Львів

ЗАСЕНКА В’ячеслава Васильовича — директора Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України

КРИСОВАТОГО Андрія Ігоровича — ректора Тернопільського національного економічного університету

КУРЛІЩУКА Івана Михайловича — директора Національного антидопінгового центру, м. Київ

ОВАДЕНКА Ігоря Васильовича — волонтера, Київська область

РУСИНА Андрія Васильовича — директора комунального некомерційного підприємства «Закарпатський протипухлинний центр» Закарпатської обласної ради

СОЛОПАКУ Віктора Петровича — лікаря комунального підприємства «Балтська багатопрофільна лікарня» Балтської міської ради, Одеська область

СТАНКЕВИЧА Володимира Васильовича — старшого тренера штатної команди національної збірної команди України з фехтування, члена президії Федерації фехтування України, м. Київ

ТАРЕНКОВА Юрія Володимировича — начальника цеху державного підприємства «АНТОНОВ», м. Київ

ТЕР-НІКОГОСЯНА Грігора Аршолуйсовича — завідувача відділення комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 4»

ЧАПУТОВИЧА Яцека Кшиштофа — Міністра закордонних справ Республіки Польща у 2018–2020 роках

ШКРОБОТА Леоніда Володимировича — генерального директора комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» Тернопільської обласної ради

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

КОВАЛЯ Євгена Олександровича — першого заступника Голови Національної поліції України — начальника кримінальної поліції, генерала поліції третього рангу

КОЛОМІЙЦЕВА Олександра Анатолійовича — учасника антитерористичної операції, м. Дніпро

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

СМІЯН Олену Аркадіївну — першого заступника керівника Управління Апарату Верховної Ради України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ДРАГАНЮК Олену Володимирівну — учительку, директора Бендзарівської загальноосвітньої школи I–III ступенів імені Т.П.Бондаря Балтської районної ради, Одеська область

КЛИМУС Софію Якимівну — голову Буської районної асоціації інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»

МОРОЗ Марину Ігорівну — боксерку, професійну спортсменку, м. Дніпро

РЯБУШ Світлану Іванівну — доярку товариства «СК Восток», Харківська область

СКОРОХВАТОВУ Аллу Віталіївну — генерального директора Національної історичної бібліотеки України, м. Київ

ШЕЙЧЕНКО Надію Василівну — виконувача обов’язків директора комунального некомерційного підприємства «Інфекційна лікарня м. Костянтинівка», Донецька область

Нагородити орденом Данила Галицького

РЕЙЗЛІНА Ігоря Дмитровича — члена національної збірної команди України та Збройних Сил України з фехтування, молодшого лейтенанта

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

КУРАХА Івана Ілліча — директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Ужгородської міської ради, Закарпатська область

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БАЖЕНОВА Володимира Григоровича — професора кафедри державного університету «Житомирська політехніка»

ПРУСА Юрія Миколайовича — токаря виробничого підрозділу служби локомотивного господарства «Локомотивне депо імені Т.Шевченка» регіональної філії «Одеська залізниця», Черкаська область

РИБАЛКУ Володимира Климовича — обліковця сільськогосподарського товариства «Вікторія Плюс», Луганська область

ЯЦИНУ Юрія Юрійовича — директора комунального некомерційного підприємства «Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака» Закарпатської обласної ради

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ІЛЬКІВУ Андрію Васильовичу — артистові-солісту-інструменталістові державного підприємства «Національний будинок органної та камерної музики України», м. Київ

ШЕРБУЛУ Івану Петровичу — акторові драми, провідному майстру сцени Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БЕКІРОВУ Усеіну Різайовичу — піаністові, скрипалю, композиторові, аранжувальнику, м. Київ

БОЙКО Валентині Василівні — артистці хору державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету Украї­ни імені Т.Г.Шевченка», м. Київ

КОНОНОВІЙ Марії Віталіївні — оперній та концертно-камерній співачці, віолончелістці, м. Київ

РОМАНОВСЬКІЙ Ірині Євгеніївні — артистці балету, м. Київ

СУХОЛОВІЙ Маріанні Анатоліївні — солістці-вокалістці, члену Закарпатського обласного відділення творчої спілки «Асоціація дія­чів естрадного мистецтва України»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ЄРМОЛАЄВУ Сергію Анатолійовичу — інженерові акціонерного товариства «Науково-виробниче підприємство «Вега», м. Одеса

ЛЕМІШКУ Олександру Васильовичу — провідному інженерові Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

РОМАНЮКУ Івану Петровичу — начальникові Служби автомобільних доріг у Сумській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

КУЗУБУ Юрію Анатолійовичу — учителеві Семенівського навчально-виховного комплексу № 2 Семенівської селищної ради, Полтавська область

ЛУЦЕНКО Любові Миколаївні — учительці комунального закладу освіти «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Сузір’я» Дніпропетровської обласної ради

ПОЛІЩУК Наталії Василівні — учительці Мізоцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I–II ступенів — ліцей» Здолбунівської районної ради, Рівненська область

ПРЕСНЯКОВІЙ Наталії Петрівні — учительці Житомирського обласного ліцею

ТКАЧЕНКО Галині Георгіївні — учительці Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки Миколаївської міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БАБІЄНКУ Володимиру Володимировичу — завідувачеві кафедри Одеського національного медичного університету, доктору медичних наук, професорові

ГИЧЦІ Сергію Григоровичу — завідувачеві кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, доктору медичних наук, професорові, м. Київ

ЖУРАВЛЬОВІЙ Ларисі Володимирівні — завідувачеві кафедри Харківського національного медичного університету, доктору медичних наук, професорові

КНОПОВУ Павлу Соломоновичу — завідувачеві відділу Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова Національної академії наук України, доктору фізико-математичних наук, професорові

КОРОБЕЙНІКОВУ Георгію Валерійовичу — завідувачеві кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту Украї­ни, доктору біологічних наук, професорові, м. Київ

МАГОМЕДОВУ Садрудіну — керівникові лабораторії державної установи «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України», доктору біологічних наук, професорові

МОЙСІЄНКУ Івану Івановичу — завідувачеві кафедри Херсонського державного університету, доктору біологічних наук, професорові

МОРОЗУ Олегу Васильовичу — завідувачеві кафедри Вінницького національного технічного університету, доктору економічних наук, професорові

СОБОЛЮ Євгену Юрійовичу — завідувачеві кафедри Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктору юридичних наук, професорові, м. Кропивницький

ФІЛАТОВУ Валентину Олександровичу — завідувачеві кафед­ри Харківського національного університету радіоелектроніки, доктору технічних наук, професорові

ЦВІЛІХОВСЬКОМУ Миколі Івановичу — деканові факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктору біологічних наук, професорові, м. Київ

ШАПОВАЛОВУ Віктору Олександровичу — завідувачеві відділу Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона Національної академії наук України, доктору технічних наук, професорові

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

КРЕПАКУ Костянтину Валерійовичу — викладачеві кафедри державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ»

АНДРІЙЧЕНКУ Сергію Станіславовичу — донорові, Луганська область

БАНЧУКОВУ Олександру Володимировичу — донорові, м. Суми

БУЦІ Андрію Михайловичу — донорові, м. Івано-Франківськ

ВАСИЛЕЗІ Світлані Леонідівні — донорові, м. Суми

ГРИЦАКУ Віктору Миколайовичу — донорові, Волинська область

НОВИЦЬКОМУ Степану Юрійовичу — донорові, Вінницька область

ОТРОЩЕНКУ Костянтину Олександровичу — донорові, Луганська область

ПУХТЯРУ Сергію Анатолійовичу — донорові, Хмельницька область

РОЩУПКІНУ Євгену Сергійовичу — донорові, м. Харків

СТРЕМЕЦЬКОМУ Ігорю Володимировичу — донорові, м. Вінниця

ШАПОВАЛУ Олександру Васильовичу — донорові, м. Суми

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

БАЦ Оксані Михайлівні — головному бухгалтерові державного підприємства «Санаторій «Кришталевий палац», Львівська область

ГЛАМАЗДІ Оксані Іванівні — головному бухгалтерові державної установи «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова Національної академії медичних наук України»

ЗРІБНЯКУ Анатолію Леонідовичу — завідувачеві відділу Головного управління Директорату Офісу Президента України

СУВОРОВУ Олександру Івановичу — завідувачеві відділу — інспектору Інспекції із забезпечення якості Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю, м. Київ

ТКАЧЕНКО Наталії Володимирівні — директорові Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АВРАМЕНКУ Олександру Сергійовичу — завідувачеві діагностичного центру комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний онкологічний диспансер»

БРОВІНСЬКІЙ Людмилі Миколаївні — директорові комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня Вінницької обласної ради»

ВЕРЕМЧУК Світлані Арсентівні — директорові комунального підприємства «Здоров’я» Житомирської міської ради

ГІНЧИЦЬКОМУ Володимиру Романовичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради»

ГОЛОВАЧ Олені Вадимівні — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства «Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня»

ГРИНЧУКУ Олександру Петровичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради

ДЕМЕДЮК Ользі Іванівні — лікареві поліклініки № 1 директорові комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна лікарня імені Є.Є.Карабелеша» Херсонської міської ради

ДИБІ Богдану Миколайовичу — головному лікареві товариства «Міждисциплінарний дентальний центр імені Ю.В.Опанасюка», м. Київ

ДОЖДЖАНЮКУ Ігорю Васильовичу — генеральному директорові комунального некомерційного підприємства «Прикарпатський обласний центр служби крові Івано-Франківської обласної ради»

ДУПЕШКУ Ярославу Івановичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства «Заставнівська багатопрофільна лікарня» Заставнівського району, Чернівецька область

ЗЛИДЕННОМУ Тарасу Володимировичу — директорові комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

КЛАДІЄВУ Вячеславу Миколайовичу — лікареві приватного вищого навчального закладу «Інститут загальної практики — сімейної медицини», Київська область

КОВАЛЕНКО Світлані Вікторівні — начальникові підрозділу обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня»

КОЛЕСНИК Ганні Василівні — завідувачеві відділення комунального підприємства «Луцька міська клінічна лікарня»

КОЛОМЕЙЧУК Валентині Миколаївні — головному лікареві державного закладу «Республіканська клінічна лікарня Міністерства охорони здоров’я України», м. Київ

КОРЖ Ользі Леонідівні — головному лікареві комунального некомерційного підприємства «Новоайдарський центр первинної медико-санітарної допомоги», Луганська область

КРАВЧЕНКУ Сергію Михайловичу — завідувачеві хірургічного центру товариства «Клініка Мотор-Січ», м. Запоріжжя

МАРКОВИЧ Ользі Назарівні — завідувачеві лабораторії державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

МИРОНЦЮ Анатолію Івановичу — головному лікареві комунального підприємства «Корецька обласна лікарня відновного лікування» Рівненської обласної ради

МУРАВЙОВУ Тадеушу Вітольдовичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня імені О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради

ОЗЕРАН Ніні Валентинівні — лікареві відділення державної установи «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова Національної академії медичних наук України»

ОПЕРЧУК Надії Іванівні — виконувачеві обов’язків директора державної установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

ОСКОРІПУ Василю Михайловичу — директорові комунального некомерційного підприємства «Заліщицька центральна районна лікарня» Заліщицької районної ради, Тернопільська область

РЕГУШУ Андрію Васильовичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 1»

РОМАНІВ Ользі Прохорівні — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради»

СВИРИДЕНКО Наталії Петрівні — головному лікареві підприємства «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради»

СУСЛИК Ірині Леонідівні — завідувачеві денного стаціонару — лікареві поліклініки № 1 комунального підприємства «Лікарня № 1» Житомирської міської ради

ТОПІЛЬСЬКІЙ Людмилі Олександрівні — лікареві відділення Київської міської клінічної лікарні № 9

ЦВІГУНУ Борису Ярославовичу — головному лікареві комунального некомерційного підприємства «Лікувальний діагностично-консультативний центр» Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницька область

ЧЕБИШЕВУ Ігорю Сергійовичу — директорові комунального некомерційного підприємства Бородянської районної ради «Бородянська центральна районна лікарня», Київська область

ЧУМАКУ Володимиру Івановичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня № 21 ім. проф. Є.Г.Попкової» Дніпровської міської ради

ШИНКАРЕНКУ Володимиру Леонтійовичу — директорові комунального некомерційного підприємства «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради

ЮХИМІВ Лілії Степанівні — заступникові генерального директора комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»

ЯГЕНСЬКОМУ Андрію Володимировичу — завідувачеві Волинського обласного центру кардіоваскулярної патології комунального підприємства «Луцька міська клінічна лікарня»

ЯКУНІНУ Валерію Михайловичу — медичному директорові комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради

ЯЦИКУ Віктору Анатолійовичу — заступникові головного лікаря державної установи «Інститут нейрохірургії імені акад. А.П.Ромоданова Національної академії медичних наук України»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ЗНАКОВСЬКОМУ Михайлу Федоровичу — майстрові лісу Зіньківського лісництва державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство», Хмельницька область

ЮЩЕНКУ Івану Васильовичу — головному інженерові державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство», Житомирська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

МАТЮХІНУ Олександру Андрійовичу — директорові державного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Прогрес», Чернігівська область

МЮЛЛЕРУ Андрію Христіановичу — токареві цеху товариства «Корум Дружківський машинобудівний завод», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ХОДАНИЧУ Петру Михайловичу — різьбяреві, Закарпатська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»

ПАЛЬЧИКУ Віктору Івановичу — начальникові Полтавського міського управління Головного управління Державної служби Украї­ни з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Полтавській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ЛАСТОВЕЦЬ Галині Семенівні — режисерові комунального закладу «Барвінківський районний будинок культури» Барвінківської районної ради, Харківська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ВОЛЬСЬКІЙ Наталі Геннадіївні — директорові спеціалізованої школи № 255 I–III ступенів з поглибленим вивченням природничо-математичних предметів Дарницького району м. Києва

ЗОРІЮ Ярославу Богдановичу — деканові факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

КОЛОМОЄЦЬ Галині Анатоліївні — науковому співробітникові відділу державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України

ЛІСОВОМУ Оксену Васильовичу — директорові Національного центру «Мала академія наук України», м. Київ

ЛОПУШНЯК Галині Степанівні — професорові кафедри державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

ПИСАРЕВСЬКОМУ Іллі Матвійовичу — деканові факультету Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова

ПРОСКУРІ Оксані Іллівні — директорові Київської гімназії східних мов № 1

ТОХТАРУ Георгію Івановичу — проректорові Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

ЧЕРНИШОВІЙ Світлані Олександрівні — доцентові кафедри Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ШВЕЦЮ Дмитру Володимировичу — першому проректорові Харківського національного університету внутрішніх справ

ЮЛДАШЕВІЙ Людмилі Петрівні — керівникові гуртка Тальнівського будинку дітей та юнацтва Тальнівської міської ради, Черкаська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

БОРИСЕНКО Ларисі Миколаївні — сестрі медичній старшій центру трансфузіології Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами

ГОРАЧУК Вікторії Валентинівні — професорові кафедри, ученому секретарю Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Міністерства охорони здоров’я України

МОІСЄЄВІЙ Юлії Андріївні — головній медичній сестрі комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня № 4» Дніпровської міської ради

САВИЧ Андріанні Михайлівні — головній медичній сестрі комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Закарпатської обласної ради

ЧАЙЧУК Оксані Тимофіївні — виконуючій обов’язки директора державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ОГОРОДНЬОМУ Ігорю Славійовичу — слюсареві-складальнику державного підприємства «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г.Івченка

ПОБЕРЕЖЦЮ Геннадію Васильовичу — директорові з виробництва державного підприємства «АНТОНОВ», м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

АНДРУШКУ Владиславу Геннадійовичу — майстрові виробничого підрозділу «Полтавська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця»

МИСНИКУ Сергію Анатолійовичу — оглядачеві-ремонтнику вагонів виробничого підрозділу служби вагонного господарства «Експлуатаційне вагонне депо Знам’янка» регіональної філії «Одеська залізниця», Кіровоградська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БІЛОУСУ Віктору Васильовичу — головному агрономові товариства «Агрофірма «Лебежанська», Харківська область

КОНОНЕНКУ Володимиру Григоровичу — заступникові директора Інституту тваринництва степових районів імені М. Ф.Іванова «Асканія-Нова» Національного наукового селекційно-генетичного центру з вівчарства, Херсонська область

КРАВЧУК Любові Миколаївні — головному зоотехнікові сільськогосподарського товариства «Лище», Волинська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

САМЕРХАНОВІЙ Любові Іванівні — першому заступникові директора Миколаївського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

СТАСЕНКО Ользі Володимирівні — виконавчому директорові благодійної організації «Благодійний фонд «Діти нового століття», м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

АВДЄЄВУ Віктору Сергійовичу — начальникові юридичного управління Державної авіаційної служби України

БАСАЛАЄВІЙ Аллі Валентинівні — радникові Голови Служби безпеки України

ГУМЕНЮКУ Віталію Васильовичу — доцентові кафедри Національного університету «Одеська юридична академія»

ЛУКАШУ Сергію Станіславовичу — директорові Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ

САВЕЛЬЄВІЙ Світлані Анатоліївні — начальникові юридичного відділу державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», м. Київ

ШАПОВАЛУ Володимиру Миколайовичу — заступникові директора Департаменту, начальнику Управління з питань діяльності правоохоронних органів та органів юстиції Секретаріату Кабінету Міністрів України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ»

КОСТЮКУ Григорію Вікторовичу — члену наглядової ради акціонерного товариства «Фармак», м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

АРТЮШЕНКУ Віктору Павловичу — заступникові начальника відділу державного підприємства «Спортивний комплекс «Атлет», м. Київ

ГУРОВУ Олександру Олексійовичу — старшому інструкторові комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер», Донецька область

ЄРМІЛОВУ Юрію Сергійовичу — тренерові-викладачу комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна» Чернігівської міської ради

КОТКУ Петру Васильовичу — директорові закладу об’єднання громадян «Березнівська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» територіальної організації громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Рівненській області

КРАВЦОВІЙ Галині Василівні — директорові спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 16 управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

МАЗУРУ Євгену Івановичу — тренерові-викладачу Центрального спортивного клубу Збройних Сил України

МОЦІ Ользі Іванівні — головному спеціалістові департаменту Міністерства молоді та спорту України

ПЕТРОВУ Віталію Жоржевичу — провідному тренерові штатної команди національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту, м. Київ

ПРОХОРЕНКУ Юрію Сергійовичу — провідному тренерові штатної команди національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, м. Київ

ПРЯДЦІ Володимиру Семеновичу — тренерові-викладачу Лохвицької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, Полтавська область

ШЕВЧУКУ Сергію Анатолійовичу — начальникові управління виконавчого комітету Рівненської міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БОЛЯКОВУ Дмитру Леонідовичу — художникові-живописцю, реставраторові, м. Миколаїв

ДІДИК Надії Ярославівні — художниці, Закарпатська область

КАБАЧЕНКУ Володимиру Петровичу — художникові-живописцю, графіку, м. Одеса

ЛІТВІНОВУ Олександру Семеновичу — художникові-живописцю, м. Чернівці

ЮРКОВУ Івану Михайловичу — художникові-емальєру, м. Хмельницький.

Президент України В. Зеленський

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті