Проєкт наказу МОЗ України «Про затвердження тринадцятого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності»

15 Лютого 2021 12:07 Поділитися

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про затвердження тринадцятого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності

Проєкт

оприлюднено на сайті МОЗ України

15.02.2021 р.

Відповідно до статті 14-1 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Методики створення формулярів лікарських засобів та Положення про Державний формуляр лікарських засобів, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 22 липня 2009 року № 529, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 29 жовтня 2009 року за № 1003/17019, Державної стратегії реалізації державної політики забезпечення населення лікарськими засобами на період до 2025 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2018 року № 1022 та з метою подальшого удосконалення державної формулярної системи та забезпечення найбільш раціональних, високоефективних та економічно доцільних методів фармакотерапії на принципах доказової медицини

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити тринадцятий випуск Державного формуляра лікарських засобів, що додається.
  2. Директору Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (Бабенку М. М.) забезпечити доступність тринадцятого випуску Державного формуляра лікарських засобів для лікарів усіх спеціальностей, клінічних фармакологів, провізорів, провізорів клінічних.3. Міністерству охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, обласним, Київським та Севастопольським міським державним адміністраціям забезпечити подальше впровадження формулярної системи.
  3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 06 травня 2020 року № 1075 «Про затвердження дванадцятого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності».
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Іващенка І. А.

МіністрМаксим Степанов

 

 

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті