У МОЗ обговорили підвищення темпів вакцинації в сільській місцевості

12 Січня 2022 10:32 Поділитися

За результатами проведеної в Офісі Президента України селекторної наради щодо підвищення темпів вакцинації населення в сільській місцевості в МОЗ також провели нараду з керівниками регіональних департаментів охорони здоров’я. Йшлося про збільшення охоплення щепленням мешканців сільської місцевості та розподіл серед регіонів препарату для лікування COVID-19 молнупіравір.

Зокрема, обговорили роботу мобільних бригад з вакцинації в селах та залучення понад 800 бригад для охоплення щепленням. Головна мета роботи мобільних бригад — підвищення рівня вакцинації серед населення, яке проживає в сільській місцевості, зокрема осіб з груп ризику. Мова йде про категорію людей віком 60+, адже вони найбільш вразливі до коронавірусної хвороби та мають вищий ризик тяжкого перебігу COVID-19.

У МОЗ нагадують, що наразі в Україні доступно понад 13 млн доз вакцини, яка здатна захистити від коронавірусної хвороби.

Під час наради в МОЗ обговорили також питання розподілу препарату для лікування пацієнтів із COVID-19 — молнупіравір, який невдовзі буде направлено в регіони. Для його ефективного використання та доступу пацієнтів до вказаних ліків МОЗ опрацьовує порядок його передачі на регіональний рівень.

За матеріалами moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті