На Рівненщині запрацювали мобільні аптечні пункти

19 червня 2024 року у м. Рівне відбулася презентація проєкту «Мобільний аптечний пункт» Товариства з обмеженою відповідальністю «Подорожник Рівне» мережі аптек «Подорожник».

Мобільні аптечні пункти (МАП) працюватимуть у сільській місцевості, де відсутні стаціонарні пункти. Одна з таких аптек працюватиме у Вараському районі. Вона обслуговуватиме 44 віддалених населені пункти в Зарічненській та Локницькій громадах.

За словами першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергія Подоліна, нині такий проєкт із доставки ліків також напрацьовується і з Акціонерним товариством «Укрпошта». «Мобільні аптеки — це проєкт, який дозволить швидко та якісно зняти ще один бар’єр, адже на Рівненщині 754 села зовсім не мають ліцензованих аптечних закладів та не мають укладених договорів з лікарнями», зауважив він.

Також минулого тижня вийшов на маршрут інший МАП від фізичної особи підприємця (ФОП) у Дубенському районі. Він охоплює 8 сіл Привільненської, Ярославицької та Бокіймівської територіальних громад.

Пацієнти отримуватимуть інформацію щодо прибуття МАП від сімейного лікаря або місцевої влади. Маршрут побудований відповідно до потреб громад та з урахуванням безпекової ситуації в регіоні.

Як зазначив начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Рівненській обл. Сергій Лебедь, МАП надаватиме не лише лікарські засоби, а й спеціальні продукти для дієтичного споживання, медичні вироби та засоби гігієни. Також проєктом передбачено можливість отримувати препарати, виписані хворим за державною програмою «Доступні ліки», оскільки МАП обладнано системою супутникового зв’язку для безперебійного доступу до мережі «Інтернет».

Окрім того, обласною владою незабаром планується передати ще 2 обладнаних автомобілі для доставки ліків у важкодоступні населені Радивилівську та Зарічненську територіальні громади.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»,
за матеріалами facebook.com/RivneODA,

фото із сайту Держлікслужби

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті