#439 | Еженедельник АПТЕКА

“Санофи-Синтелабо” намерена продать АРИКСТРУ и ФРАКСИПАРИН компании “ГлаксоСмитКляйн”

25 апреля 2004 г. компании “Санофи-Синтелабо” и “Авентис” пришли к соглашению об объединении деятельности и создании новой компании – “Санофи-Авентис”, которая должна стать третьей по величине фармацевтической группой в мире и лидирующей – в Европе (“Еженедельник АПТЕКА”, № 17 (438) от 3 мая 2004 г.).

МІОРИТМІЛ-ДАРНИЦЯ – новий рівень доступності препаратів АМІОДАРОНУ

Останнім часом арсенал лікарських засобів для лікування пацієнтів з аритміями збільшується, з’являються нові препарати, вдосконалюються схеми застосування вже добре відомих. У зв’язку з цим ми продовжуємо цикл публікацій, присвячених ефективним антиаритмічним засобам, що представлені на українському фармацевтичному ринку, зокрема, новому вітчизняному препарату цієї групи – МІОРИТМІЛУ-Дарниця (аміодарон). За роки застосування аміодарону багато фармацевтичних компаній освоїли його виробництво. В умовах досить жорсткої конкуренції перемагає той препарат, який найбільше задовольняє потреби пацієнтів та викликає довіру лікарів. У цій публікації розглядаються фармакоекономічні аспекти застосування МІОРИТМІЛУ-Дарниця в поєднанні з узагальненим клінічним досвідом його використання. Вважаємо, що вона стане в пригоді як лікарям у їхній практичній діяльності, так і працівникам аптечних закладів під час формування асортименту.

Протокол № 26 ліцензійної комісії державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення від 21.04.2004 р.

ПЕРЕЛІКИ № 1, 2 СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗА ЗАЯВАМИ ЯКИХ ПРИЙНЯТЕ РІШЕННЯ ПРО ВИДАЧУ ЛІЦЕНЗІЙ ТА ВИДАЧУ КОПІЙ (ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ) ЛІЦЕНЗІЙ НА ПРОВАДЖЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ВИРОБНИЦТВА ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ, РОЗДРІБНОЇ ТА ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ (ЗГІДНО З ДОДАТКОМ 1 ДО ПРОТОКОЛУ ЛІЦЕНЗІЙНОЇ КОМІСІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ І ВИРОБІВ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ВІД 21.04.2004 р. № 26, ЗАТВЕРДЖЕНОГО НАКАЗОМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ № 129 ВІД 21.04.2004 р.)
ПЕРЕЛІКИ № 1, 2 СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗА ЗАЯВАМИ ЯКИХ ПРИЙНЯТЕ РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЙ (ПРО ВІДМОВУ У ПЕРЕОФОРМЛЕННІ ЛІЦЕНЗІЙ) НА ПРОВАДЖЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ВИРОБНИЦТВА ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ, РОЗДРІБНОЇ ТА ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ (ЗГІДНО З ДОДАТКОМ 2 ДО ПРОТОКОЛУ ЛІЦЕНЗІЙНОЇ КОМІСІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ І ВИРОБІВ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ВІД 21.04.2004 р. № 26, ЗАТВЕРДЖЕНОГО НАКАЗОМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ № 129 ВІД 21.04.2004 р.)
ПЕРЕЛІК СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗА ЗАЯВАМИ ЯКИХ ВНЕСЕНІ ЗМІНИ ДО ЛІЦЕНЗІЙНОГО РЕЄСТРУ (ЗГІДНО З ДОДАТКОМ 3 ДО ПРОТОКОЛУ ЛІЦЕНЗІЙНОЇ КОМІСІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ І ВИРОБІВ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ВІД 21.04.2004 р. № 26, ЗАТВЕРДЖЕНОГО НАКАЗОМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ № 129 ВІД 21.04.2004 р.)

Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниПрипис від 31.03.2004 р. № 1172/07-21

Заборонено реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Йод, розчин спиртовий 5% по 10 мл у флаконах, серії 2042003, виробництва ВАТ “Луганський ХФЗ”, Україна.

Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниПрипис від 31.03.2004 р. № 1173/07-21

Заборонено реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Супрастин, таблетки по 25 мг № 20, серії 17610901, виробництва Фармацевтичного заводу “Eric” A.T., Угорщина.

ДП “Український науково-дослідний центр фармації”Науково-практична конференція “Екстемпоральне виготовлення лікарських засобів. сучасний стан та перспективи” м. Київ 10-11 червня 2004 р.

Для участі у конференції необхідно до 18 травня направити заявку, зазначивши необхідність забезпечення житлом, та сплатити оргвнесок.
Для довідок тел./факс: (044) 516-43-66, 516-72-63

Фармрынок Украины: импорт-экспорт, производство лекарственных средств в I квартале 2004 года

При подготовке публикации использованы данные, предоставленные Государственным информационно-аналитическим центром мониторинга внешних товарных рынков “Госвнешинформ”, информационно-аналитическим агентством “Статинформконсалтинг”, а также информационной системы “Лекарственные средства” ООО “МОРИОН” и других доступных редакции источников.

ГАСТРОМАКС – “скорая помощь” при изжоге

Пожалуй, у каждого человека, хоть однажды испытывавшего изжогу, в этот момент возникало два естественных желания – как можно быстрее избавиться от этого неприятного ощущения и предотвратить его повторное появление. Неудивительно, что к провизорам первого стола очень часто обращаются посетители с просьбой посоветовать “что-нибудь” для быстрого устранения изжоги. Совсем недавно на фармацевтическом рынке Украины появился новый препарат, предназначенный для устранения симптомов, вызванных повышенной кислотностью желудочного сока, в том числе и изжоги – ГАСТРОМАКС производства компании “Мили Хелскере Лтд.” (Великобритания). Каковы же его преимущества и особенности применения?

Виконання державного бюджету України

У газеті “Урядовий кур’єр” (№ 84 від 6 травня 2004 р.) було опубліковано звіт Міністерства фінансів України та Державного казначейства про виконання державного бюджету України за 2003 р. До уваги читачів – деякі дані цього звіту та моніторингу виконання бюджету Міністерства фінансів за січень-березень 2004 р.