Содержание номера #548

Комісія продовжує роботу

Минулого тижня в консультативній поліклініці Всеукраїнської спеціалізованої дитячої лікарні «Охматдит» фахівці провели детальний медичний огляд 24 дітей із с. Вербки (Хмельницька обл.), в яких після проведення реакції Манту були виявлені захворювання

Україна готує чергову заявку на грант Глобального фонду

На початку липня під головуванням міністра охорони здоров’я Юрія Поляченка відбулося засідання Національної координаційної ради (НКР) з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу. Під час роботи НКР було розглянуто низку питань, затверджено стратегію консолідованої заявки України на отримання гранту Глобального фонду та визначено основних реципієнтів гранту. Після голосування спільним основним реципієнтом було визначено Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс ВІЛ/СНІД в Україні» та «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ».

С Днем рождения, уважаемая Наталья Федоровна!

Вы и коллектив компании «Мили Хелскере Лтд.» выполняете благородную миссию заботы о здоровье людей. Отдаем должное Вашей образованности, энергичности, предприимчивости, силе воли и преклоняемся перед чуткостью, пониманием и готовностью помогать людям бороться с болезнями.

В Україні планується збільшити обсяги виготовлення препаратів крові

Питання заготівлі, переробки, забезпечення інфекційної безпеки та контролю якості донорської крові становлять без перебільшення національну безпеку держави. Для підвищення рівня забезпечення високоякісними та безпечними препаратами крові в Україні буде створено індустрію переробки плазми крові.

На златом крыльце сидели… Аптечные продажи в Украине: апрель 2006 г.

Апрель 2006 г. — еще одна страница в истории развития розничного фармацевтического рынка Украины. О чем так ненавязчиво пытается сказать конечный потребитель? Какова реакция на это операторов рынка? И где же находятся грани взаимопонимания между всеми сторонами процесса? В представленной публикации мы постараемся ответить на эти вопросы. При подготовке материала использовались данные аналитической системы исследования рынка «Фармстандарт» компании «МОРИОН».

Припис від 30.06.2006 р.. № 2659/07-09

На підставі встановлення факту невідповідності вимогам аналітичної нормативної документації до реєстраційного посвідчення № Р.04.03/06459 препарату за показником «Номінальний об’єм» (занижений) та у відповідності до ст. 15, ст. 21 Закону України «Про лікарські засоби», п. 3.2.3., п. 4.1.8. «Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України», затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.01 за № 497, зареєстрованого Міністерством юстиції України від 28.12.01 за № 1091/6282 зі змінами, які затверджені наказом МОЗ від 08.07.04 за № 348, і п. 4.12. «Інструкції про порядок контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі», затвердженої наказом МОЗ України від 30.10.01 за № 436, зареєстрованої Міністерством юстиції України від 05.02.02 за № 107/6395, забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу СЕПТОЛ, розчин для зовнішнього застосування 96% у флаконах по 100 мл серії 0271205 виробництва ТОВ «Нижнєфарм», Україна.