Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниПрипис від 18.06.2003 р. № 2090/07-15

Керівникам суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням і застосуванням лікарських засобів

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

ПРИПИС
від 18.06.2003 р. № 2090/07-15

На підставі статей 9, 15 закону України «Про лікарські засоби», наказів Міністерства охорони здоров’я України від 30.10.01 № 436 «Про затвердження Інструкції про порядок контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі» та № 497 від 12.12.01 «Про затвердження Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України» у зв’язку з виявленням незареєстрованих лікарських засобів Глюкоза, розчин для ін’єкцій 40% по 10 мл в ампулах № 10, виробництва «Кальцекс», Латвійська Республіка; Тестостерону пропіонат, розчин для ін’єкцій в оливковій олії 5% по 1 мл в ампулах № 10 виробництва ТОВ «ФармаДон», Російська Федерація; розчин Люголя з гліцерином, розчин по 25 мл у флаконах виробництва ДКП «Чернігівська фармацевтична фабрика», Україна, забороняю їх реалізацію (торгівлю) та застосування.

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), застосування лікарських засобів:

•?перевірити наявність вищезазначених лікарських засобів;

•?при виявленні вжити заходи щодо вилучення їх з обігу на період до перереєстрації;

•?повідомити Державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування про вжиті заходи щодо виконання припису.

Контроль за виконанням припису здійснюють територіальні інспекції. Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

?

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В. Варченко

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті