Постанова КМУ від 22 серпня 2012 р. № 800

31 Серпня 2012 11:41 Поділитися

Набрав чинність від 04.09.2012 р.

опубліковано в Урядовому кур’єрі  від 04.09.2012 р., № 158

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 серпня 2012 р. № 800

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України М. Азаров

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 серпня 2012 р. № 800

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України

1. В абзаці другому примітки до списку № 3 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 19, ст. 789), цифри «0,15»замінити цифрами «0,08».

2. У пункті 19 переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2001 р. № 756 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 27, ст. 1212; 2011 р., № 52, ст. 2070), у графі «Документи, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності» останній абзац викласти у такій редакції:

«копія договору про охорону посівів, місць зберігання та переробки рослин (у разі культивування та/або використання рослин, включених до списку № 3 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, крім рослин роду коноплі за умови використання насіння, зібраного із сортів рослин, у висушеній соломі яких вміст тетрагідроканнабінолу не перевищував 0,08 відсотка)».

3. В Умовах запобігання розкраданню рослин, включених до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. № 1026 (Офіційний вісник України, 2008 р., № 91, ст. 3024; 2011 р., № 85, ст. 3112):

1) пункт 2 після слів «відходів таких рослин» доповнити словами «, якщо інше не встановлено законом»;

2) у пункті 3:

абзац перший після слова «вимогам» доповнити словами «, за винятком культивування, використання, зберігання та знищення рослин роду коноплі за умови використання насіння, зібраного із сортів рослин, у висушеній соломі яких вміст тетрагідроканнабінолу не перевищував 0,08 відсотка»;

абзац другий після слова «дозволу» доповнити словами «, за винятком використання таких об’єктів і приміщень для провадження діяльності, пов’язаної з культивуванням, використанням, зберіганням та знищенням рослин роду коноплі за умови використання насіння, зібраного із сортів рослин, у висушеній соломі яких вміст тетрагідроканнабінолу не перевищував 0,08 відсотка»;

3) пункт 4 викласти у такій редакції:

«4. Для запобігання розкраданню рослин, а також отриманої з них готової продукції чи відходів таких рослин юридична особа зобов’язана вжити таких заходів до забезпечення режиму охорони посівів, місць зберігання і переробки зазначених рослин:

  • цілодобова охорона об’єктів і приміщень, в яких культивуються, використовуються, зберігаються та знищуються рослини, а також використовується, зберігається та знищується отримана з них готова продукція чи відходи таких рослин (далі — об’єкти), згідно з порядком, що встановлюється ДСКН;
  • унеможливлення потрапляння сторонніх осіб на об’єкти;
  • організація пропускного режиму на об’єктах;
  • ведення журналу обліку осіб, допущених на об’єкти, за формою, що затверджується ДСКН;
  • обладнання контрольно-пропускних пунктів на об’єктах;
  • ведення журналу обліку рослин, які зберігаються та знищуються, відходів таких рослин за формою, що затверджується ДСКН.

У разі провадження юридичною особою діяльності, пов’язаної з отриманням з рослин готової продукції, вона веде також журнал обліку такої продукції.

Культивування для промислових цілей, використання, зберігання та знищення рослин роду коноплі за умови використання насіння, зібраного із сортів рослин, у висушеній соломі яких вміст тетрагідроканнабінолу не перевищував 0,08 відсотка, здійснюються без вжиття заходів, передбачених абзацами другим — шостим цього пункту.»;

4) доповнити Умови пунктом 41 такого змісту:

«41. У разі культивування рослин виду мак снотворний, у висушеній соломі яких вміст морфіну перевищував 0,15 відсотка, та рослин роду коноплі для промислових цілей, юридична особа повинна у строк, визначений приписом органу внутрішніх справ або розпорядженням ДСКН, знищити такі рослини за власний рахунок, крім виробництва та/або виготовлення наркотичних засобів і психотропних речовин, у висушеній соломі яких вмісттетрагідроканнабінолу перевищував 0,08 відсотка.

У разі невжиття заходів для запобігання розкраданню рослин, а також отриманої з них готової продукції чи відходів таких рослин винна особа несе відповідальність згідно із законом.».

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті