Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я УкраїниЛист від 17.08.2001 № 1862/12-04

Начальникам Державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в  АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

За повідомленням Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів у Сумській області виникла підозра щодо появи на ринку України фальсифікованого препарату Настойка глоду с. 60122000 з маркуванням виробника ВАТ «Львівська фармацевтична фабрика».

Згідно офіційного листа Відкритого акціонерного товариства «Львівська фармацевтична фабрика» в нашу адресу, у 2000 році вказаним підприємством було випущено 52 (п’ятдесят дві) серії Настойки глоду. Останньою серією випущеного у 2000 році препарату була серія — 52122000.

Виходячи з викладеного, пропоную прийняти цю інформацію до відома та здійснити перевірку наявності у сфері обігу Настойки глоду з маркуванням виробника ВАТ «Львівська фармацевтична фабрика» з нумерацією серій, вироблених у 2000 році після 52-ї.

При виявленні фальсифікованих серій препарату вилучити їх з обігу та прийняти відповідні заходи згідно чинного законодавста.

Про виконання доповісти Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ до 15.09.2001 року.

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В.Г. Варченко

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті