Уряд звільнив Олену Алєксєєву з посади першого заступника голови Держлікслужби України

Уряд звільнив Олену Алєксєєву з посади першого заступника голови Державної служби України з лікарських засобів4 листопада Уряд прийняв рішення про звільнення Олени Алєксєєвої з посади першого заступника голови Державної служби України з лікарських засобів (далі — Держлікслужба України). Відповідне розпорядження КМУ № 1129-р оприлюднено на урядовому порталі 5 листопада. О. Алєксєєву звільнено із займаної посади за власним бажанням.

Нагадаємо, що О. Алєксєєва займала посаду першого заступника голови Держлікслужби України з червня 2014 р. До цього вона працювала директором Асоціації «Виробники ліків України».

Зазначимо, що після звільнення в березні цього року Михайла Пасічника з посади голови Держлікслужби України нового очільника досі не призначено. Відомство знаходиться на етапі реорганізації, однак до моменту створення нового центрального органу виконавчої влади — Державної служби України з лікарських засобів і контролю за наркотиками воно є органом ліцензування наступних видів господарської діяльності:

  • виробництво лікарських засобів;
  • оптова та роздрібна торгівля лікарськими засобами;
  • імпорт лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 4 листопада 2015 р. № 1129-р

Про звільнення Алєксєєвої О. А.
з посади першого заступника Голови Державної 
служби України з лікарських засобів

Звільнити Алєксєєву Олену Альбертівну з посади першого заступника голови Державної служби України з лікарських засобів за власним бажанням.

Прем’єр-міністр України А. Яценюк

Комментарии

Елена 05.11.2015 3:13
И кто же сейчас ИО?
Дмитрий 05.11.2015 3:53
говорят Прудникову назначат

Добавить свой

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Другие статьи раздела


Последние новости и статьи