Приймаються пропозиції до ІІ частини проектів до номенклатури ліків, що закуповуватимуться у 2019 р. за бюджетні кошти

01 Жовтня 2018 11:36 Поділитися

28 вересня 2018 р. на офіційному сайті МОЗ Украї­ни опубліковано повідомлення про оприлюднення ІІ частини проектів до Переліку (номенклатури) лікарських засобів, виробів медичного призначення, обладнання та інших товарів, робіт і послуг, які закуповуватимуться за напрямками використання бюджетних коштів у 2019 р. за бюджетною програмою 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру».

Плануються закупівлі за такими напрямами:

  • закупівля медикаментів для антирезусного імуноглобуліну для запобігання гемолітичній хворобі новонароджених (2 позиції);
  • закупівля реактивів для проведення масового скринінгу новонароджених на фенілкетонурію, вроджений гіпотиреоз, муковісцидоз та адреногенітальний синд­ром (7 позицій);
  • закупівля тестів, витратних матеріалів для діагностики туберкульозу (14 позицій).

Пропозиції та зауваження до проекту канцелярія МОЗ прийматиме до 18:00 05.10.2018 р. Листи можна направляти в електронному вигляді на адресу: zakupivli@moz.gov.ua з обов’язковим дублюванням на mohsecretariat@gmail.com.

У темі електронного листа необхідно вказати напрям, до якого вносяться зауваження чи пропозиції. В іншому разі листи не розглядатимуться.

Якщо лист направляється поштою, слід врахувати граничний строк його надходження до МОЗ України.

Нагадаємо, що 24 вересня МОЗ України опубліковало повідомлення про оприлюднення І частини проектів номенклатури ліків, що закуповуваватимуться за бюджетні кошти у 2019 р.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті