МОЗ продовжує збір заявок щодо потреб у лікарських засобах та медичних виробах

17 Січня 2020 3:33 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) інформує про продовження збору заявок на закупівлю ліків за кошти державного бюджету на 2020 р. за рядом напрямів за бюджетною програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». Важливо, щоб департаментами охорони здоров’я було надано інформацію про реальну 100% потребу в ліках та медичних виробах. Тоді кожен пацієнт, який потребує лікування, зможе отримати медичну допомогу у 2020 р.

Відкрито заявки за наступними напрямами:

  • закупівля антирезусного імуноглобуліну для запобігання гемолітичній хворобі новонароджених;
  • закупівля реактивів для проведення масового скринінгу новонароджених на фенілкетонурію, вроджений гіпотиреоз, муковісцидоз та андреногенітальний синдром;
  • закупівля препаратів для надання невідкладної медичної допомоги при кровотечах;
  • закупівля препаратів для лікування дихальних розладів новонароджених;
  • закупівля медикаментів та дрібного лабораторного інвентарю для забезпечення проведення лікування безплідності жінок методами допоміжних репродуктивних технологій;
  • закупівля медикаментів та медичних виробів для дитячого діалізу;
  • закупівля витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу;
  • закупівля медикаментів для замісної підтримувальної терапії. Кінцевий термін подачі заявок від департаментів охорони здоров’я — 21 січня 2020 р.

Нагадаємо, що раніше МОЗ України затвердило перелік ліків та медичних виробів, що закуповуватимуться за напрямами використання бюджетних коштів у 2020 р. за бюджетними програмами КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», КПКВК 2301040 «Громадське здоров’я та заходи боротьби з епідеміями».

За матеріалами moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті