Велика Фарма об’єднує зусилля для розробки антибіотиків

13 Липня 2020 4:12 Поділитися

Представники Великої Фарми, включаючи Pfizer, Johnson & Johnson та Merck, об’єдналися для сприяння розробці нових антибіотиків. Компанії оголосили про створення фонду в розмірі 1 млрд дол. США з метою розробки 2–4 нових антибіотиків із схваленням їх до 2030 р.

Через цей фонд фармацевтичні компанії будуть співпрацювати з благодійними організаціями, банками розвитку та іншими організаціями, щоб активізувати розробку антибіотиків. І не просто вкладуть гроші — вони також запропонують свої технічні ноу-хау, щоб допомогти молодим біотехнологічним компаніям розробляти нові антибіотики.

«За допомогою цього фонду фармацевтична промисловість інвестує майже 1 млрд дол. для підтримки розробки антибіотиків, ситуація з якими знаходиться на межі колапсу, з метою уникнення потенційно руйнівної ситуації, яка може зачепити мільйони людей по всьому світу», — підкреслив Девід Ріккс (David Ricks), генеральний директор Eli Lilly та президент Міжнародної федерації фармацевтичних виробників та асоціацій (International Federation of Pharmaceutical Manufacturers & Associations), яка допомогла організувати фонд.

Фонд буде підтримувати розробку інноваційних антибіотиків на найбільш складних пізніх етапах розробки препаратів, у кінцевому підсумку надаючи урядам час для проведення необхідних реформ щодо політики із забезпечення сталого розвитку у сфері застосування та розробки антибіотиків.

Зростання поширеності антибіотикорезистентності спостерігається вже протягом певного часу, але за останні 30 років було затверджено дуже мало антибіотиків.

За матеріалами www.fiercebiotech.com

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті