За якими правилами розпочнеться новий навчальний рік — Максим Степанов

15 Липня 2020 11:15 Поділитися

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час онлайн-брифінгу 15 липня повідомив, що за минулу добу в Україні зареєстровано 836 нових випадків інфікування коронавірусною хворобою, але в той же час за добу одужало 977 пацієнтів.

Загалом за весь пандемії в Україні підтверджено 55 607 випадків COVID-19, серед них 28 131 особа одужала, 1427 людей померли. За добу здійснено 29 044 тестування, з них 13 675 — дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції та 15 369 — методом імуноферментного аналізу.

У розрізі регіонів найбільшу кількість підтверджених випадків за минулу добу зареєстровано у Львівській — 171, Харківській  — 61, Закарпатській областях — 57 та у м. Київ — 147.

М. Степанов, відповідаючи на питання, нагадав, що Міністерство охорони здоров’я спільно з Міністерством освіти і науки розробляє правила, за якими розпочнеться навчальний рік у вересні. Зокрема, у правилах обов’язковим буде температурний скринінг всіх працівників та дітей. За температури тіла, вищої ніж 37,2 °С ані працівники, ані діти не допускатимуться до роботи/навчання.

Батькам обов’язково потрібно буде користуватися масками в приміщенні школи, також у доступності повинні бути антисептики. Міністр зауважив, що на наступному тижні правила будуть розроблені та подаватимуться на затвердження.

Окрім того, МОЗ переглядатиме показник рівня активних хворих на 100 тис. населення. Відомство внесло пропозицію щодо встановлення критерія на рівні 55 на 100 тис. Тобто держави, які матимуть вищий показник, ніж вказано, потраплятимуть до країн з червоної зони, відповідно якщо менше — до зеленої.

Підсумовуючи брифінг, міністр зазначив, що наразі Міністерством інфраструктури розглядається можливість встановлення лабораторії в аеропорту м. Київ «Бориспіль» та в аеропорту Львова.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті