Громадська рада при Держлікслужбі: розпочато прийом заяв щодо кандидатур до нового складу

23 Серпня 2020 11:33 Поділитися

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) повідомляє про початок прийому заяв щодо кандидатур до нового складу Громадської ради при Держлікслужбі.

До участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Держлікслужбі (далі ­— Установчі збори) запрошуються інститути громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю Держлікслужби, і зареєстровані відповідно до чинного законодавства України.

Склад Громадської ради формуватиметься шляхом рейтингового голосування на Установчих зборах.

Орієнтовна дата проведення Установчих зборів з питань формування Громадської ради при Держлікслужбі 6 жовтня 2020 р. об 11:00, за адресою: просп. Перемоги, 120А, м. Київ, приміщення Держлікслужби, зала засідань (к. 25).

Початок реєстрації: 9:30.

Кінець реєстрації: 10:30.

Порядок проведення Установчих зборів:

  1. Обрання голови, секретаря та лічильної комісії Установчих зборів.
  2. Інформація уповноваженого представника Ініціативної групи щодо підготовки Установчих зборів.
  3. Формування складу Громадської ради при Держлікслужбі шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Вимоги до інститутів громадянського суспільства та кандидатів, яких вони делегують до складу Громадської ради

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації (далі ­— інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку.

До складу Громадської ради при Міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які не менш ніж за 6 міс до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу Громадської ради провадять свою діяльність, реалізують свої проєкти у сфері, пов’язаній з діяльністю відповідного органу виконавчої влади, що підтверджується інформацією про результати діяльності інституту громадянського суспільства, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання.

Під провадженням інститутом громадянського суспільства діяльності у сфері, що пов’язана з діяльністю відповідного органу виконавчої влади, розуміється проведення інститутом громадянського суспільства заходів, досліджень, надання послуг, реалізація проєктів тощо з питань, пов’язаних з визначеною законодавством сферою діяльності органу виконавчої влади.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є фахівцями у відповідних сферах, що підтверджується наявністю відповідної освіти, наукового ступеня, публікацій, досліджень, а також інформацією про участь у реалізації проєктів не менш ніж за 12 міс до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу Громадської ради.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради. Пов’язані інститути громадянського суспільства (два і більше інститути громадянського суспільства мають одного і того ж керівника чи спільних членів керівних органів тощо) не можуть делегувати своїх представників до складу однієї Громадської ради.

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в Установчих зборах до Ініціативної групи подається заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються:

  • прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;
  • заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана ним особисто;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти);
  • відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проєкти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом 6 міс до дати оприлюднення повідомлення про формування складу Громадської ради;
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;
  • мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу Громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;
  • фото делегованого представника інституту громадянського суспільства, а також посилання на офіційний вебсайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

Заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому або електронному вигляді.

Інші документи надсилаються в електронному вигляді.

Делегований представник інституту громадянського суспільства може подати до Ініціативної групи копії документів, що підтверджують освітній та професійний рівень.

Відповідальність за достовірність поданих документів (відомостей) несуть інститут громадянського суспільства, який делегує свого представника для участі в Установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні, а також делегований представник інституту громадянського суспільства.

Строк подання документів: до 7 вересня 2020 р.

Склад ініціативної групи:

Короленко В.В.

Котляр Т.М.

Феденко І.Б.

Бондарчук І.С.

Лой В.М.

Пруднікова О.Є.

Відповідальна особа: Ірина Борисівна Феденко, [email protected], тел.: +380 (44) 422-55-13.

Вищезгадані документи слід подавати за адресою: у паперовому вигляді: просп. Перемоги, 120А, м. Київ, 03115, в електронному вигляді: [email protected], об’єм листа не більше 30 МБ.

За матеріалами dls.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті