Введення штрафів за порушення маскового режиму: МОЗ закликає Парламент прийняти відповідний законопроєкт

06 Листопада 2020 10:38 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України закликає народних депутатів Верховної Ради України підтримати законопроєкт за № 3891 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який передбачає введення штрафів за порушення маскового режиму. Повідомлення про це розміщено на сайті Міністерства.

«Зважаючи на щоденну статистику щодо захворювання на COVID-19, зараз, як ніколи, нам потрібне тотальне дотримання правил, які встановлені МОЗ. Тому ми закликаємо народних депутатів прийняти законопроєкт № 3891 щодо застосування штрафів за відсутність масок там, де їх необхідно носити, заради здоров’я та життя», — наголосив очільник МОЗ.

Законопроєктом пропонується за порушення маскового режиму фізичними особами накладати штраф у розмірі 170–255 грн. При цьому накладати штрафи матимуть право як працівники поліції, працівники епідемічного контролю, так і представники органів місцевого самоврядування, адже саме на них покладається здійснення контролю за протиепідемічними заходами.

Нагадаємо, що 3 листопада Парламент у першому читанні прийняв законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким передбачено накладення штрафів на суб’єктів господарювання, які допускають до своїх громадських приміщень чи транспорту громадян без масок.

За матеріалами moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті