Ліквідація (припинення) місця провадження господарської діяльності: що необхідно зробити ліцензіату?

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області (далі — Держлікслужба) нагадує керівникам суб’єктів господарювання стосовно інформування про ліквідацію (припинення) ліцензіатом місця провадження його діяльності.

Отже, згідно з п. 14 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) (далі — Ліцензійні умови) у разі ліквідації (припинення) ліцензіатом місця провадження господарської діяльності, за яким здійснювалася діяльність:

  • з виробництва (виготовлення) ліків в умовах аптеки;
  • оптової, роздрібної торгівлі ліками;
  • електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами згідно з отриманою ліцензією, ліцензіат зобов’язаний протягом 10 робочих днів з дня ліквідації такого місця провадження господарської діяльності подати до органу ліцензування заяву, яка оформлюється за формою згідно з додатком 15 Ліцензійних умов.

Окрім того, у п. 16 Ліцензійних умов зазначається, що у разі наміру ліцензіата звузити провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, на певну частину або анулювати ліцензію він подає до органу ліцензування відповідну заяву, визначену у Ліцензійних умовах.

Прийом заяв здійснюється органом ліцензування за адресою: Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, просп. Перемоги, 120А, м. Київ, 03115.

За матеріалами dls.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті