Філія Медпостачання отримала ліцензію на оптову реалізацію ліків — Медзакупівлі України

15 Травня 2024 1:49 Поділитися

Як ми вже повідомляли, восени минулого року реорганізовано Державне підприємство (ДП) для постачання медичних установ «Укрмедпостач» Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України та офіційно приєднано до ДП «Медичні закупівлі України» (Медзакупівлі України) в якості філії — Медпостачання.

«Це — важливий крок на шляху до створення агенції повного циклу. Проте після приєднання на нас очікувало ще дуже багато роботи, серед якої — ремонт, впровадження системи охорони, відеонагляду, термоконтролю, пошук та залучення кваліфікованого персоналу…», — коментують у Медзакупівлях України, анонсуючи отримання філією Медпостачання ліцензії Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на оптову реалізацію препаратів.

«Ця ліцензія є надзвичайно важливою, оскільки дозволяє нам закуповувати та зберігати на власному складі великі партії лікарських засобів та медичних виробів», — додали в Медзакупівлях України.

Нині склад здатний вмістити близько 800 палет з препаратами та медичними виробами, а також має, серед іншого:

  • 4 приміщення холодових камер — температура зберігання від +2 °С до +8 °С;
  • 2 морозильні камери з температурним діапазоном від −15 °С до −25 °С;
  • 45 морозильних камер наднизького заморожування (від −60 °С до −90 °С).

Крім цього, філія Медпостачання має власний автопарк, який складається з 12 автомобілів, що доставляють ліки та медичні вироби в усі куточки України.

«Приєднання власних складських потужностей та ліцензування власного аптечного складу дозволяє більш ефективно управляти забезпеченістю препаратами, ніж коли Медзакупівлі України користувалися виключно складом партнера. Тепер ми можемо забезпечувати більш оперативні поставки медичних товарів у регіони і відповідно знизити ризики дефіциту необхідних ліків у закладах охорони здоров’я», — зазначає керівник філії Андрій Токарчук.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті