Нова редакція містить 4171 позицію препаратів, що на 64 позиції більше, ніж у попередній редакції. З 4171 позиції граничні референтні ціни розраховано на 205 позицій, що на 7 позицій більше, ніж у попередній редакції.
Зауважимо, що розрахунок граничних референтних цін здійснюється для кожного готового препарату в перерахунку на одиницю лікарської форми. Граничні референтні ціни визначаються з урахуванням таких ідентичних характеристик, як торговельна назва, міжнародне непатентоване найменування, форма випуску, дозування, кількість одиниць лікарського засобу в упаковці, за наявності — інформація про виробника лікарського засобу та/або власника реєстраційного посвідчення на препарат (далі — ідентичні характеристики) у не менш як 4 референтних країнах.
При цьому, якщо інформація про ціни на препарати наявна менш ніж у 4 референтних країнах або лікарські засоби, які на період проведення розрахунку граничних референтних цін не мають зареєстрованих в Україні аналогів, то відомості про препарат включаються до Переліку без зазначення граничної референтної ціни з примітками «декларування (відсутні дані про ціни)» або «декларування (відсутні зареєстровані препарати-аналоги)».
Нагадаємо, до 21 травня триває прийом документів на декларування граничних оптово-відпускних цін на:
лікарські засоби, що включені до вищезгаданого переліку;
на генеричні або подібні біологічні лікарські засоби, які містять аналогічне до оригінального (інноваційного) лікарського засобу (на який задекларована гранична оптово-відпускна ціна в Національному каталозі цін) міжнародне непатентоване найменування (склад діючих речовин), дозування та схожу форму випуску. Для генеричних і подібних біологічних лікарських засобів ціна декларується на рівні не більше 75% від вартості відповідного оригінального (інноваційного) препарату.
Коментарі
Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим