«Марафон здоровья»

Победитель

№ бронзовой карточки

Город

Путевка

Бондарук Н. В.

А03476

Луцк

Грицанюк С. Н.

А02897

Днепропетровск

Ингурян Е. И.

А03746

Черновцы

Кадирлиева И. Л.

А01440

Киев

Королева Е. О.

А01824

Бердянск

Купряжкина В. Н.

А04062

Мариуполь

Матюша А. Г.

А05055

Черкассы

Омельяненко Е. Н.

А07056

Полтава

Осадченко О. Я.

А03736

Львов

Победитель

№ бронзовой карточки

Город

Фотоаппарат

Архипова И.П.

А04910

Луганск

Бахмутова Н. Г.

А00839

Донецк

Борисова Л. И.

А00325

Южноукраинск

Бреславец О. П.

А03340

Ривне

Василенко Н. Н.

А02343

Запорожье

Галушко Г. Д.

А07147

Полтава

Гончарук А. А.

А06838

Винница

Гришко Г. С.

А03270

Ковель

Грудницкая Л. А.

А05042

Черкассы

Гук И. И.

А11555

Дрогобыч

Дубова Е. Д.

А08282

Дзержинск

Зеленюк О. П.

А01132

Одесса

Зорина В. Г.

А01375

Киев

Зотова Н. Г.

А11670

Львов

Ильченко О. Н.

А00729

Донецк

Квятковская Л. Я.

А10495

Казатин

Корецкая Е. П.

А04708

Коломыя

Коськовецкая Ю. Л.

А03002

Днепропетровск

Кулаковская Т. В.

А06530

Киев

Кучер С. А.

А08360

Севастополь

Любимченко Н. Н.

А00569

Торез

Оксем В. М.

А07166

Кировоград

Проценко Е. Э.

А07515

Киев

Самкова Ю.В.

А06210

Харьков

Синеокая Н. С.

А05839

Харьков

Скоробочатая А. А.

А03129

Кривой Рог

Фурса Н.В.

А06124

Харьков

Чабан М.М.

А06738

Киев

Чихрадзе М. В.

А02864

Днепропетровск

Яценко- Ивлиева Т. Г.

А02844

Днепродзержинск

Победитель

№ бронзовой карточки

Город

Часы

Артемова Г. И.

А00493

Ровеньки

Бойчук Л. И.

А11783

Ивано-Франковск

Власенко В. А.

А02223

Запорожье

Ворона Г. Ф.

А04657

Сумы

Галасюк В. А.

А00711

Донецк

Гриценко Н. И.

А06104

Харьков

Добежа Е. Н.

А01423

Житомир

Доценко М. П.

А02300

Запорожье

Заяц Т. С.

А07626

Киев

Ильяшевич О. В.

А04156

Енакиево

Кузьма Е. И.

А03869

Хуст

Куликова Т. А.

А05795

Харьков

Куцевалова Л. В.

А01579

Киев

Лоза Л. И.

А08784

Володарское

Мамонтова Е. П.

А06142

Харьков

Небога Э. Н.

А00218

Голая Пристань

Олиференко Т. С.

А04025

Каменец-Подольский

Онищак Т. П.

А10406

Тернополь

Паламарчук Т. В.

А03069

Днепропетровск

Плотникова В. А.

А06507

Киев

Поручинская О. Я.

А11599

Львов

Савич О. С.

А08938

Киев

Серга А. С.

А02901

Днепропетровск

Сусел О. П.

А09526

Кривой Рог

Тарасюк Е. А.

А10535

Рожище

Трояновская Л. Г.

А07018

Оржица

Филипова И. И.

А10534

Тульчин

Черенцов Г. П.

А02956

Кривой Рог

Яроцкая М. В.

А00988

Одесса

Победитель

№ бронзовой карточки

Город

Халат

Акуленко Н. И

А00225

Николаев

Алехина И. В.

А05634

Харьков

Алмазова З. П.

А030З0

Днепропетровск

Аникиева О. Ю.

А04586

Кременчуг

Антонюк Г. В.

А04710

Заболотов

Антонюк М. С.

А01497

Житомир

Бабицкая З. И.

А06620

Киев

Багинская Н. В.

А06623

Киев

Баглей З. А.

А01426

Киев

Барабаш Т. О.

А00997

Одесса

Бибенко А.

А04406

Донецк

Бирюкова О. Б.

А01841

Запорожье

Близнюк Н. Ю.

А05828

Харьков

Боброва Н. Д.

А05415

Харьков

Богачик М. М.

А03726

Львов

Бондаренко Л. Н.

А04960

Черкассы

Братякина З. Г.

А00501

Чернигов

Бужор А. И.

А01313

Одесса

Бутенко Т. В.

А04566

Луганск

Бутко Н.И.

А05878

Харьков

Бычкова Т. И.

А07623

Киев

Васильева Л. В.

А02854

Кривой Рог

Верчева Л. Ф.

А03019

Днепропетровск

Виткая О. А.

А02612

Кривой Рог

Винник Н. Ф.

А03518

Луцк

Винникова А. И.

А01616

Киев

Водинская М. А.

А04456

Енакиево

Выдрик Р. П.

А03296

Ривне

Гаврилюк Г. И.

А02339

Запорожье

Гасай С. Н.

А03948

Волочиск

Гетьман В. Ф.

А01747

Киев

Гнеушева Т. И.

А06381

Киев

Головатая И. М.

А11587

Стрый

Головко А. Г.

А03140

Желтые Воды

Горбенко В. М.

А08850

Киев

Гриджина М. В.

А02960

Днепродзержинск

Грицак С. В.

А01155

Одесса

Гурцинова Л. Д.

А09889

Днепропетровск

Данкова Т. П.

А10273

Новоселица

Дежко С. В.

А07426

Кременчуг

Деянкив Н. С.

А11722

Ивано-Франковск

Дмитерко М. Ю.

А03676

Львов

Дроздова М. Н.

А00643

Авдеевка

Дубинина И. В

А08593

Запорожье

Дукова Т. И.

А08086

Курахово

Душа С. С.

А00757

Донецк

Железная Л. Б.

А00489

Алчевск

Железная Ю. В.

А00446

Херсон

Завгородняя Е.В.

А04896

Луганск

Заика Л. В.

А01478

Киев

Залоза Л. Н.

А05281

Бровары

Заносиенко Т. С.

А02488

Днепропетровск

Заховайко Н. И.

А10084

Днепропетровск

Иванченко Л. С.

А00635

Донецк

Ильченко И. П.

А00013

Николаев

Иовиця Л. П.

А04845

Кировоград

Измайлова Л.В.

А06729

Киев

Калиниченко А.В.

А06291

Харьков

Калинченко О.П.

А06201

Харьков

Капустянская В. С.

А07377

Полтава

Керик Ю. М.

А11750

Калуш

Кинебас С. В.

А02407

Днепропетровск

Клочко Е. Н.

А00220

Николаев

Кобзева А. Н.

А00397

Херсон

Коваленко М. В.

А08744

Севастополь

Ковальчук Л. Ф.

А03540

Горохов

Ковнер Т. В.

А07425

Кременчуг

Кожикова И. В.

А01598

Киев

Козачек Е. В.

А07375

Кременчуг

Козел Н. М.

А03467

Ковель

Крап Г. Н.

А11682

Львов

Красникова Е. Г.

А00423

Херсон

Лесовская Я. Л.

А01967

Приморск

Линева С. Г.

А06645

Киев

Лисовая Л. В.

А05263

Бровары

Лисовская О. Н.

А01397

Киев

Майданюк Г. С.

А01594

Киев

Макарова Т. П.

А04174

Дружковка

Малык Е. Е.

А01908

Запорожье

Мановская Т. П.

А01258

Одесса

Маркушина Н. П.

А01337

Одесса

Марченко И. Н.

А02918

Днепродзержинск

Матус Н. А.

А04293

Донецк

Мельник Н. Н.

А07666

Киев

Мирная Г. С.

А07376

Полтава

Михельсон Е. Г.

А03988

Хмельницкий

Миченько Н. Д.

А03424

Тернополь

Моисеенко Т. И.

А05300

Киев

Мороз Л. В.

А02273

Симферополь

Моставлюк Е. В.

А01418

Киев

Музычук Т. Н.

А03394

Ривне

Мурашко Л. А.

А05367

Киев

Некритова Т.А.

А10160

Хмельницкий

Никоненкова О.В.

А08443

Ялта

Ницович Л.П.

А03912

Черновцы

Новикова Н.И.

А02995

Днепропетровск

Нога Л.Г.

А04678

Львов

Павлова В.Л.

А07013

Сумы

Панасенко Л.В.

А06020

Харьков

Пацарская Т.М.

А05183

Киев

Пашинская И.Н.

А02553

Симферополь

Полищук Т.И.

А08294

Дзержинск

Полякова А.А.

А04901

Луганск

Приходько Л.И.

А04245

Донецк

Прохоренко В.Н.

А02475

Днепропетровск

Пузырева Т.И.

А02955

Кривой Рог

Радова Е Б.

А06998

Винница

Райчук Т.И.

А03752

Винница

Распутько Т.А.

А05821

Харьков

Ратошнюк Т.П.

А06516

Киев

Ревякина В.В.

А00780

Донецк

Резникова Е.В.

А04121

Краматорск

Родь С.Н.

А08344

Мариуполь

Ростопора Е.

А06952

Львов

Руденко А.Л.

А02916

Кривой Рог

Руденко Н.В.

А03083

Днепропетровск

Ружковская Н.А.

А04831

Александрия

Рыбак Е.Г.

А06666

Киев

Савич В.И.

А10425

Луцк

Салдановская Л.В.

А01294

Одесса

Седакова Л.А.

А06242

Харьков

Семионкина Л.Н.

А04184

Красноармейск

Скабаро В.Л.

А02456

Днепропетровск

Снеговая С.А.

А04299

Ясиноватая

Солобчук Т.Н.

А03761

Нетишин

Тарасенко И.А.

А04372

Краматорск

Ткаченко Е.М.

А06033

Харьков

Токарь М.Т.

А10595

Тернополь

Толмашевская Т.В.

А01238

Одесса

Третьяк И.А.

А00771

Горловка

Третьякова И.А.

А08060

Горловка

Троян О.Д.

А03656

Львов

Турина Л.В.

А10267

Хмельницкий

Усачева Т.Н.

А00345

Херсон

Фелина В.В.

А04919

Луганск

Филонова Т.М.

А00543

Алчевск

Хамевко В.В.

А01119

Одесса

Харандюк М.И.

А09244

Львов

Хиль Е.В.

А04637

Полтава

Цалковская Р.С.

А11927

Ракитное

Цыбенко В.И.

А08135

Харьков

Чабан Н.М.

А03146

Пятихатки

Червякова А.Ю.

А09192

Киев

Чмырь Н.В.

А08274

Горловка

Чудаева Е.А.

А08458

Запорожье

Ширко Л.А.

А06560

Киев

Шкарубо М.Н.

А06027

Харьков

Шкуринская О.М.

А06908

Мукачево

Юсупова Н.П.

А00702

Донецк

Яковенко В.И.

А09577

Никополь

Ялинская З.М.

А03700

Львов

?

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті