Оприлюднено проект наказу МОЗ щодо порядку сертифікації якості лікарських засобів для міжнародної торгівлі

На офіційному сайті МОЗ України оприлюднено проект наказу профільного міністерства «Про затвердження порядку сертифікації якості лікарських засобів для міжнародної торгівлі та підтвердження для активних фармацевтичних інгредієнтів, що експортуються».

Зокрема, у документі визначено етапи проведення сертифікації якості лікарських засобів для міжнародної торгівлі; етапи проведення підтвердження для активних фармацевтичних інгредієнтів, що експортуються; строки проведення процедури сертифікації якості лікарських засобів для міжнародної торгівлі та підтвердження для активних фармацевтичних інгредієнтів, що експортуються; термін дії сертифіката лікарського засобу, заяви про ліцензійний статус, сертифіката серії лікарського засобу та підтвердження для активних фармацевтичних інгредієнтів, що експортуються; процедуру призупинення дії та анулювання сертифіката лікарського засобу, заяви про ліцензійний статус, сертифіката серії лікарського засобу та підтвердження для активних фармацевтичних інгредієнтів, що експортуються.

Також у проекті наказу передбачено визнати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 14.01.2004 р. № 9 «Про затвердження порядку проведення сертифікації лікарських засобів для міжнародної торгівлі», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30.01.2004 р. за № 129/8728.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Интересная информация для Вас:

Комментарии

Нет комментариев к этому материалу. Прокомментируйте первым

Добавить свой

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Другие статьи раздела


Последние новости и статьи