Президент України підписав необхідні для медичної реформи закони

28 декабря 2017 3:56 Версия для печати

28 грудня Президент України підписав прийняті 14 листопада 2017 р. закони «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» та «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

«Твердо переконаний, що 2018 р. стане вдалим роком для впровадження медичної реформи, вдалим для кожного лікаря та пацієнта. Ситуація у сфері охорони здоров’я не може залишатися такою, якою вона є тепер. І рішучими кроками ми цю ситуацію змінимо», — прокоментував П. Порошенко підписання законів у ході робочого візиту на Одещину. Глава держави взяв участь в урочистому відкритті  відділення невідкладної медичної допомоги з кабінетом телеметричного консультування і діагностування в селищі Окни.

Тексти законів буде оприлюднено найближчим часом на парламентському порталі.

Нагадаємо, що 27 грудня Уряд ухвалив низку нормативно-правових актів, у тому числі необхідних для запровадження медичної реформи. За словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, ухвалені рішення набудуть чинності після того, як Президент України підпише відповідні закони.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Комментарии

Нет комментариев к этому материалу. Прокомментируйте первым

Добавить свой

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Другие статьи раздела


Последние новости и статьи