Наказ Мінекономрозвитку від 07.05.2019 р. № 790

03 Червня 2019 1:09 Поділитися

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 07.05.2019 р. № 790

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

27 травня 2019 р.

за № 548/33519

Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та з метою вдосконалення нормативно-правового забезпечення публічних закупівель НАКАЗУЮ:

  1. Унести до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17 березня 2016 року № 454, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 448/28578, такі зміни:

пункт 1 розділу II доповнити новим абзацом такого змісту:

«Під час здійснення закупівлі медичних виробів предмет закупівлі визначається за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках коду та назви медичного виробу відповідно до національного класифікатора НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05 лютого 2019 року № 159. У разі якщо предмет закупівлі медичних виробів містить два і більше медичних виробів, замовником у дужках зазначаються код та назва кожного медичного виробу.»;

пункт 17 розділу II викласти в такій редакції:

«17. Визначення предмета закупівлі товарів і послуг, необхідних для проведення культурно-мистецьких заходів (створення нових постановок, концертів, виготовлення (створення) вихідних фільмових матеріалів, аудіовізуальних творів), а також заходів з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті, популяризації читання та української літератури у світі, здійснюється за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів або надання послуг окремо для кожного заходу, якщо такий захід включено до планів роботи Міністерства культури України, Українського інституту національної пам’яті та/або державної установи «Український інститут книги» на відповідний період.»;

розділ II доповнити пунктом 22 такого змісту:

«22. Визначення предмета закупівлі товарів і послуг, необхідних для проведення за кордоном заходів культурної дипломатії та заходів з формування позитивного міжнародного іміджу України, здійснюється за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів або надання послуг окремо для кожного заходу, якщо такий захід включено до планів роботи державної установи «Український інститут» на відповідний період.».

  1. Департаменту регулювання публічних закупівель забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
  2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України С.І. Кубів

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної регуляторної служби України К. Ляпіна
В.о. директора Державної установи «Український інститут книги» Р. Мироненко
В.о. Голови Українського  інституту національної пам’яті А. Шпак
Генеральний директор Державної установи  «Український інститут» В.П. Шейко
В.о. Міністра охорони здоров’я України У. Супрун
Перший заступник  Міністра культури України С. Фоменко

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Інші статті розділу


Останні новини та статті