Український фармацевтичний форум

13 Листопада 2019 3:01 Поділитися

Інститут Адама Сміта збирає разом основних регуляторів, міжнародних та місцевих виробників фармацевтичної продукції, дистриб’юторів та аптечні мережі, щоб обговорити найбільш актуальні питання фармацевтичного ринку України та шляхи розвитку конкурентоспроможної стратегії на майбутнє.

За цим запрошенням через Proxima ви маєте право на отримання 15% знижки.

Для цього достатньо ввести при реєстрації Ваш VIP код: HUC011mPROX. ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ.

150+ високопрофесійних делегатів від міжнародних та місцевих учасників ринку

2 дні інтенсивного контенту та нетворкінгу

45+ впливових спікерів поділяться своїми знаннями та досвідом

Завантажте БРОШУРУ зараз, щоб проглянути останні підтвердження спікерів та порядок денний форуму.

Напередодні завершення періоду дії нашої останньої спеціальної знижки ми зібрали 5 основних причин, чому вам варто відвідати наш форум. Ви можете самі впевнитися, чому наш форум є «Подією року в Україні!» та «Найкращим фармацевтичним форумом, проведеним в Україні за останні три роки!».

  1. Фармацевтичний ринок в Україні наразі переживає часи динамічного зростання та суттєвих регуляторних змін. У процесі реформи системи охорони здоров’я та становлення таких нових урядових інституцій, як Національна служба здоров’я України та ДП «Медичні закупівлі України», а також формування таких нових регуляторних процесів, як впровадження Національного переліку основних лікарських засобів та Оцінки медичних технологій, ми спостерігаємо багато важливих змін. Разом з провідними учасниками фармацевтичного ринку, регуляторами та експертами ви маєте можливість обговорити мінливу ситуацію у фармацевтичній галузі та отримати чудове розуміння майбутніх перспектив та викликів для українського фармацевтичного ринку.
  1. Послухайте стратегії, рішення та найкращі практичні поради від провідних міжнародних та місцевих фармацевтичних компаній, таких як “Фармак”, “Артеріум”, Фармацевтична фірма «Дарниця», “Pfizer”, “Novartis Oncology”, “Тева”, “Iпсен”, “Kусум груп”, “Meрк Біофарма”, “Такеда Україна”, “Гленмарк”, “JGL”, “AbbVie Biopharmaceuticals GmbH”, “Janssen Cilag”, “Вокхардт Біо”, “GSK Consumer Health”, “Ліктрави” та багатьох інших.
  1. Більше того! Цього року ми запросили відомих міжнародних спікерів, які раніше не виступали на українських форумах. Ви зможете особисто зустрітися з такими експертами: Гурпіндер Сінгх, директор департаменту цифрового маркетингу та ефективності продажів, “GSK Індія”; Золтан Колешар, представник в Україні з глобальних клінічних операцій, “Merck”; Рікардо Беллі, директор “Novartis Oncology”, Швейцарія; Карол Щукевич, керівник проектів, “Janssen Cilag”; а також Пьотр Івановськи, заступник віце-президента з клінічних досліджень в Європі, “Вокхардт Біо”.

На вас очікує справді міжнародна аудиторія з великим досвідом та широким спектром знань. Ми постійно отримуємо нові підтвердження участі делегатів з усього світу, включаючи Швейцарію, Бельгію, Німеччину, Угорщину, Польщу, Росію та Індію.

  1. Унікальні можливості нетворкінгу, круглі столи та персональні зустрічі пропонують чудові можливості особисто зустрітися з лідерами фармацевтичної галузі та представниками уряду та забезпечують ідеальні передумови для встановлення важливих ділових контактів.
  2. Сесії форуму в живому дискусійному форматі дають можливість глибоко проаналізувати вузькоспеціалізовані теми, які викликають великий інтерес з боку учасників галузі та допоможуть вам подолати ваші власні бізнес-виклики, отримати безпосередній досвід лідерів галузі та вміння приймати доленосні рішення.

Переглянути повний оновлений список підтверджених спікерів

Натисніть тут для перегляду попереднього Порядку денного форуму!

Приєднуйтесь до нас у групах на Facebook та LinkedIn: додайте вашу точку зору, запропонуйте питання для дискусій та візьміть участь у дебатах. Ваша точка зору дуже важлива для нас!

Сподіваємось побачити вас у грудні в Києві!

Скористуйтеся цією нагодою, щоб покращити ваш імідж разом з провідними учасниками ринку!

Для отримання інформації щодо виняткових пакетів спікерства, спонсорства та виставки, спеціально пристосованих до ваших потреб, звертайтеся, будь ласка, до Ребекки Пікерінг: тел.: +44 (20) 8004-5703 чи за електронною адресою: rebecca@adamsmithconferences.com.

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті