XI Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині — здоров’я нації»

1618 вересня 2020 р. відбудеться довгоочікувана подія у сфері охорони здоров’я України — XІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині — здоров’я нації». Відтепер вона проходитиме у виставковому центрі ACCO International, Київ, просп. Перемоги, 40Б, станція метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна.

Форум — визнаний діловий майданчик, який щороку є місцем зустрічі керівників закладів охорони здоров’я всіх форм власності, директорів та їх заступників, вчених і лікарів різних спеціальностей, розробників нових технологій і IT-програм, виробників і постачальників обладнання, інструментарію, товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції для медичних закладів.

Насичена наукова програма та спеціалізовані виставки Форуму — це можливість обмінятися досвідом та підвищити кваліфікацію, почути про новинки та побачити їх на власні очі, протестувати та ознайомитися з особливостями їх практичного застосування в роботі.

За 10 років Форум відвідало більше 100 000 фахівців з усіх куточків України та інших держав. Відбулося понад 700 конференцій, симпозіумів, семінарів, майстер-класів. Власним досвідом і цінними порадами з учасниками поділилися більше 5000 авторитетних спікерів.

Організовують Міжнародний медичний форум Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) імені П.Л. Шупика, Група компаній LMT, ТОВ «Експофорум». Захід проводиться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації.

До підготовки й інформаційного наповнення заходу також долучилися медичні асоціації, громадські об’єднання, вищі навчальні медичні заклади, ЗМІ України та зарубіжжя.

Генеральний партнер Форуму – CANON. Партнери-учасники: INMED Ukraine, Amed, УМТ +, Heaco, Philips, Мед Ексім, БТЛ-Україна, ХЛР, Біомед, Експерт, УКР ДІАГНОСТИКА, RH, Вектор-Бест-Україна, Віола Медтехніка, Protech Solution Ukraine, Здраво, ISTL та ін. Експозиційна частина Форуму буде представлена провідними компаніями ринку охорони здоров’я України та зарубіжжя. За 10 років у Форумі взяли участь більше 2400 експонентів.

Міжнародна виставка охорони здоров’я MEDICAEXPO

На виставці буде представлено повний спектр обладнання, техніки, інструментарію, медичних виробів від українських і зарубіжних компаній, а саме:

 • медична техніка, лікувальне та діагностичне обладнання;
 • обладнання, технології і витратні матеріали для радіології та ультразвукової діагностики;
 • обладнання та технології для медичної і фізичної реабілітації;
 • медичні меблі, інжинірингові та комплексні рішення, технології чистих приміщень для медичних закладів;
 • клінінг, стерилізація і дезінфекція;
 • спецодяг та засоби індивідуального захисту;
 • витратні матеріали, медичні вироби одноразового використання;
 • інформаційні та телекомунікаційні технології для медичних закладів.

Міжнародна фармацевтична виставка PHARMAEXPO

На цьому майданчику презентуватимуть лікарські препарати, парафармацевтичну продукцію, медичні вироби. Також відвідувачі отримають можливість дізнатися про комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.

Форум на 3 дні перетвориться на захід, де відбуватиметься все найцікавіше, що стосується медицини. Традиційно під час Форуму налагоджуються бізнес-зв’язки, формуються спільноти за інтересами, проводяться експертні консультації щодо використання обладнання на практиці.

ІХ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ КОНГРЕС: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СЬОГОДЕННЯ

У рамках ІХ Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» обговорюватимуться інноваційні розробки для профілактики, діагностики та лікування, що найближчим часом посядуть гідне місце у вітчизняній медичній практиці.

Конгрес – це міжнародна міждисциплінарна платформа для підвищення кваліфікації, навчання, де використовуються різні формати: симпозіуми, конференції, круглі столи, семінари, майстер-класи.

Організатори, співорганізатори та партнери Конгресу: медичні заклади МОЗ України, науково-дослідні інститути Національної академії медичних наук (НАМН) України, кафедри НМАПО імені П.Л. Шупика, авторитетні асоціації та об’єднання, медичні установи Міністерства оборони України, вищі навчальні медичні заклади, установи післядипломної освіти та багато інших.

Тематичні напрями Конгресу:

 • Організація і управління охороною здоров’я;
 • Приватна медицина;
 • Радіологія: ультразвукова діагностика, конвенціональна рентгенодіагностика, променева діагностика, комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, променева терапія, ядерна медицина, радіаційна безпека;
 • Загальна практика – сімейна медицина;
 • Терапія, кардіологія, неврологія, гастроентерологія;
 • Медицина невідкладних станів та медицина катастроф;
 • Військова медицина;
 • Хірургія, нейрохірургія, кардіохірургія;
 • Травматологія та ортопедія;
 • Фізична терапія та медична реабілітація;
 • Медичні інформаційні системи і технології;
 • Функціональна діагностика;
 • Онкологія;
 • Акушерство і гінекологія, репродуктологія;
 • Сестринська справа;
 • Організація і управління фармацією.

MEDZOOM: акцент на досвід і професіоналізм

Традиційно під час Форуму працюватимуть освітні школи та майстер-класи, які передбачають тестування обладнання й консультації з перших вуст, а саме:

 • Школа керівника закладу охорони здоров’я;
 • Терапевтична школа;
 • Всеукраїнська школа ультразвукової та функціональної діагностики;
 • Школа екстреної медичної допомоги;
 • Українська кардіологічна школа ім. акад. М.Д. Стражеска;
 • Школа реабілітаційної терапії;
 • Українська школа медсестринства.

Конгрес внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 р., затвердженого НАМН та МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації, які дають 10 балів за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку.

Паралельно з Форумом відбуватимуться Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров’я» та IХ Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму «Spa&wellness – healthcare travel expo».

На форумі зустрінуться представники органів влади, керівники державних та приватних медичних закладів, головні лікарі та їх заступники, представники бізнесу, міжнародні експерти. Вони обговорюватимуть новації, обмінюватимуться досвідом щодо того, як адаптуватися до нових умов і налагодити якісну роботу під час реформування галузі. Буде гаряче, цікаво й конструктивно.

IХ Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму «Spa&wellness – healthcare travel expo» – це виставка медичного туризму в Україні, яка об’єднує лідерів галузі та дозволяє налагоджувати довгострокове співробітництво на професійному міжнародному рівні, обмінюватися досвідом, підвищувати кваліфікацію фахівців за кордоном. У рамках виставки будуть представлені національні експозиції різних країн, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, Spa&wellness-курорти.

Зареєструйтеся на сайті — отримайте безкоштовне запрошення на заходи Форуму!

Зустрічаємося 16–18 вересня 2020 р. у виставковому центрі ACCO International, Київ, просп. Перемоги, 40Б, станція метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна.

З питань участі у виставках: тел.: +380 (44) 206-10-16, 206-10-98; е-mail: [email protected], [email protected].

З питань участі в Конгресі: тел.: +380 (44) 206-10-99, 206-10-19; е-mail: [email protected]; [email protected].

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»
за матеріалами організаторів
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті