Створено новий орган з координації дій Уряду, Парламенту та бізнесу

20 Лютого 2020 1:57 Поділитися

19.02.2020 р. відбулося чергове робоче засідання Кабінету Міністрів України, під час якого було вирішено створити в Україні новий орган з координації дій Уряду, Верховної Ради України та бізнесу — Координаційний центр з питань промисловості. Відповідне положення про новий орган наразі не оприлюднено, однак відомо, що його головним завданням стане забезпечення зростання виробництва та створення нових робочих місць у країні.

Зазначається, що до складу Координаційного центру вже увійшли представники Міністерства фінансів України, інших міністерств, а також Державної податкової і Державної митної служб, очолити його має Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Координація дій сприятиме створенню більш ефективних механізмів промислової політики, реагування та уникнення кризових ситуацій у промисловості, а також посилить співпрацю представників бізнесу та держави в частині вирішення нагальних проблем. Повідомляється, що рішення про створення нового органу підтримали представники Антимонопольного комітету, Національного банку України, Комітету з питань економічного розвитку, галузевих асоціацій, об’єднань тощо.

Нагадаємо, що 16.10.2019 р. з метою формування кращих умов для захисту бізнесу від незаконного впливу суб’єктів владних повноважень Уряд створив також Комісію з питань захисту бізнесу.

За матеріалами kmu.gov.ua,
фото з Урядового порталу

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті