Київ запроваджує протиепідемічні заходи та обмеження

11 Березня 2020 1:58 Поділитися

Віталій Кличко, мер міста Києва, повідомив, що з 12 березня у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до кінця березня. Про це йдеться на сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА).

У Києві не зареєстровано поки жодного випадку захворювання на коронавірус, влада столиці вирішила не чекати й убезпечити мешканців міста.

«Щоб попередити можливе розповсюдження захворювання, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів. З 12 березня запроваджуються наступні превентивні заходи в Києві:

  • тимчасово обмежується освітній процес та забезпечується дистанційне навчання в закладах загальної та вищої освіти, у мистецьких, спортивних школах, у дитячих садочках міста;
  • обмежується проведення масових заходів у столиці. Це стосується і концертів, конференцій, інших заходів. Кінотеатри скасують сеанси. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. У торгових центрах — посилений контроль, там чергуватимуть санітарні лікарі. Попередньо обмеження діятимуть до кінця березня», — наголосив мер Києва.

Окрім того, він звернувся до керівників установ та підприємств міста з проханням за можливості переглянути робочий графік працівників, у яких є малолітні діти. Громадський транспорт, за словами мера, поки працюватиме в звичному режимі. Увесь його рухомий склад двічі на добу обробляють дезінфікуючими засобами.

Рішення про запровадження таких заходів прийнято на засіданні Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID-19)», яке відбулося 11 березня 2020 р.
Зазначимо, згідно з Положенням про Постійну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), усі рішення Комісії є обов’язковими для виконання органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території м. Київ.

За матеріалами kyivcity.gov.ua,
фото із сайту КМДА

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті